Czwartek, 23.11.2017, imieniny: Adeli, Felicyty, Klemensa

Centrum Zabaw FRAJDA,zatrudni animatorów do zabaw z dziećmi

Nowa Centrum Zabaw FRAJDA , zatrudni animatorów do zabaw z dziećmi :

 Opis stanowiska pracy:

organizacja i prowadzenie zabaw z dziećmi podczas urodzin, imprez tematycznych

Wymagania:

<!--[if !supportLists]-->1.       <!--[endif]-->wykształcenie min. średnie ( mile widziani studenci  kierunków pedagogicznych)

<!--[if !supportLists]-->2.       <!--[endif]-->miła aparycja

<!--[if !supportLists]-->3.       <!--[endif]-->wysoka kultura osobista

<!--[if !supportLists]-->4.       <!--[endif]-->poczucie humoru

<!--[if !supportLists]-->5.       <!--[endif]-->kreatywność

<!--[if !supportLists]-->6.       <!--[endif]-->samodzielność, dobra organizacja pracy,

<!--[if !supportLists]-->7.       <!--[endif]-->zaangażowanie w powierzone obowiązki

<!--[if !supportLists]-->8.       <!--[endif]-->umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów z dziećmi

Oferujemy:
- pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
- elastyczny grafik (możliwość pogodzenia pracy z zajęciami  w szkole/ uczelni)
- dobre warunki finansowe !

rekrutacja@frajda.center   ( z dopiskiem animator )

Prosimy o przesyłanie CV  oraz dołączenie  klauzuli o ochronie danych osobowych.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Advertisement