Wtorek, 24.10.2017, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Symfonika familijna - koncert dla dzieci i rodziców

  • 14.02.2017, 09:53
  • A.M., nadesłane
Symfonika familijna - koncert dla dzieci i rodziców
Toruńska Orkiestra Symfoniczna zaprasza na kolejny koncert z cyklu Symfonika familijna zatytułowany Przeciąganie struny. Koncerty te to doskonała okazja na spędzenie niedzielnych popołudni w gronie rodzinnym.

Wraz z maestro Mariuszem Smolijem oraz toruńskimi symfonikami najmłodsi melomani poznają historię muzyki, jej elementy i tajniki gry na wielu instrumentach. Program każdego z koncertów przybliża szerokiemu gronu słuchaczy muzykę klasyczną oraz w przyjazny sposób przygotowuje do świadomego i aktywnego uczestnictwa w życiu muzycznym.

W programie znajdą się dzieła takich mistrzów, jak A. Vivaldi i J. S. Bach, ale nie zabraknie także gwiazdy rocka. Będzie to podróż przez epoki: od baroku, przez klasycyzm, do współczesności. Na koncercie wysłuchamy m.in.: Eine Kleine Nachtmusik W.A. Mozarta, I’ve Got Rhythm G. Gershwina, a także Purple Haze J. Hendrixa.

Niedziela,19 lutego, godz.12:00
Sala Wielka Dworu Artusa

Partnerem cyklu koncertów "Symfonika familijna" jest firma Nova Trading S.A.

Bilety w cenie 20 zł – dorosły, 15 zł - dziecko można zakupić w kasie CKK Jordanki, czynnej od wtorku do soboty w godzinach 13:00 – 19:00, na godzinę przed koncertem w Dworze Artusa oraz online na stronie tos.art.pl.

A.M., nadesłane
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement