Wtorek, 21.11.2017, imieniny: Janusza, Marii, Reginy

Ratusz ostro odpowiada radnemu Wrońskiemu

  • 14.02.2017, 21:35
  • A.M.
Ratusz ostro odpowiada radnemu Wrońskiemu
Radny opozycji podzielił się dziś swoimi spostrzeżeniami na temat zatrudnienia drugiego Zastępcy Prezydenta Miasta Inowrocławia. Dołączył tym samym do grupy zwolenników teorii „Nie znam się, więc się wypowiem” - informuje Urząd Miasta.

 

         Radny nigdy nie kierował tak rozbudowaną instytucją, jaką jest Urząd Miasta, więc wybaczamy mu oderwane od rzeczywistości spostrzeżenia.

            W ciągu 2 lat bycia radnym wystosowuje on głównie populistyczne komunikaty. Odebrał w tym czasie 25 tysięcy złotych w ramach diet oraz w „misiewiczowych” okolicznościach, z przedsiębiorcy budującego dachy, awansował dzięki PiS na szefa inspekcji nasiennictwa.

            Uspokajamy równocześnie radnego, że powołanie Zastępcy Prezydenta nie miało żadnych „konotacji” rodzinnych. Czego nie można powiedzieć o ostatnich personalnych zmianach dokonywanych w inspekcji nasiennictwa, którą radny „kieruje”. Myślimy, że skoro radny tak chętnie wypowiada się jednak na temat pracy Urzędu Miasta, to z równą ochotą przedstawi mieszkańcom wyjaśnienia dotyczące „nowych twarzy”, które się w jego jednostce pojawiły oraz poda ich nazwiska.

A.M.
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement