Wtorek, 24.10.2017, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Wroński odpowiada - Ratuszowy Misiewicz

  • 15.02.2017, 08:55
  • A.M.
Wroński odpowiada - Ratuszowy Misiewicz
Jestem zmuszony odnieść się do nieprawdziwych informacji jakie nie pierwszy raz zresztą wypisuje na mój temat Ryszard Brejza przez swoje „służby prasowe” - pisze radny Marcin Wroński.

Wbrew temu, co napisano, pragnę poinformować, że posiadam większe doświadczenie w kierowaniu dużymi instytucjami, nie tylko od nowego zastępcy prezydenta, ale również od samego prezydenta Brejzy. Dwukrotnie byłem wiceprezesem Agencji Rynku Rolnego w Warszawie, w której pracowało 1300 pracowników, podczas gdy w Urzędzie Miasta pracuje niecałe 300 osób. Warto wspomnieć również o finansach, ponieważ ARR miała budżet około 1,5 miliarda złotych, a więc kilkukrotnie wyższy niż budżet Inowrocławia, a nadzór nad jego realizacją otrzymywał najwyższe noty, od Urzędu Kontroli Skarbowej, Najwyższej Izby Kontroli, Ministerstwa Finansów i Komisji Europejskiej. Życzę tego samego panu prezydentowi przy 100 milionach długu, które posiada miasto.

Zabawne jest to kto podpisuje komunikaty prasowe Urzędu Miasta. Pan Jarosław Hejenkowski, który nie mając wyższego wykształcenia dostał dobrze płatną pracę w ratuszu. W opinii wielu osób otrzymuje wynagrodzenia wyższe, niż urzędnicy z wyższym wykształceniem i dłuższym stażem pracy w urzędzie. Do końca lutego pracodawcy muszą swoim pracownikom przekazać PIT-y, więc niech prezydent upubliczni jakiej wysokości wynagrodzenie w 2016 roku pan Hejenkowski otrzymał z Urzędu Miasta, zanim wyśle kolejne oświadczenie do mediów.

Cieszę się, że kiedy jako dziennikarz pan Hejenkowski pisał o mnie w czasie wyborów w 2014 roku cyt. „To już nie dzieciak bawiący się w politykę, ale facet przedstawiający alternatywną dla obecnej wizję rozwoju miasta” nie musiałem mu za to płacić, jak robi to obecnie Ryszard Brejza.

Marcin Wroński - radny „Nowego Inowrocławia”

 

Link do ww. artykułu:     http://inowroclaw.7dni.pl/322710,Najwiekszy-przegrany-wyborow-w-Inowroclawiu.html

A.M.
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ino_wrocław
Ino_wrocław 15.02.2017, 17:07
Ciekawe czy MW z takim podejsciem wygra wybory heh
mieszkaniec
mieszkaniec 15.02.2017, 12:33
Ratuszowi puszczają nerwy, a wybory za pasem. Agresja świadczy o frustracji :)
Anna
Anna 15.02.2017, 11:36
Bardzo ładna dyplomatyczna odpowiedź.To dziwne w co teraz bawi się prezydent, zawsze miałam go za poważnego człowieka.
punkt...
punkt... 15.02.2017, 09:56
Zawsze tak było, że punkt widzenia jest od punktu siedzenia.!

Pozostałe

Advertisement