Wtorek, 24.10.2017, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Kolejna runda Wroński kontra ratusz

  • 15.02.2017, 16:12
  • A.M.,
Kolejna runda Wroński kontra ratusz
Jest mi przykro, że inowrocławianie już drugi dzień patrzą na wymianę oświadczeń między mną, a Ryszardem Brejzą za pośrednictwem swoich „służb prasowych”. Dyskusję, którą ratusz systematycznie obniża do skandalicznie niskiego poziomu. Używając w niej pomówień, upowszechniania nieprawdziwych i niesprawdzonych informacjach jak ostatnia z 2010 roku - pisze radny Marcin Wroński.

Jest mi przykro, że inowrocławianie już drugi dzień patrzą na wymianę oświadczeń między mną, a Ryszardem Brejzą za pośrednictwem swoich „służb prasowych”. Dyskusję, którą ratusz systematycznie obniża do skandalicznie niskiego poziomu. Używając w niej pomówień, upowszechniania nieprawdziwych i niesprawdzonych informacjach jak ostatnia z 2010 roku. 

Czy, urzędnicy za nasze pieniądze, w czasie godzin pracy powinni pisać tego typu teksty i zajmować się wyszukiwaniem, jakiś dziwnych fikcyjnych informacji sprzed 7 lat na konkurenta politycznego prezydenta Ryszarda Brejzy i innych radnych opozycji? A może piszą również nieprzychylne komentarzy na internecie? Odpowiedź tą pozostawiam mieszkańcom. Wszystko to jest robione po to żeby zatuszować brak doświadczenia w zarządzaniu nowego zastępcy prezydenta, ponieważ ta dyskusja od tego się zaczęła.

Uważam, że nie tylko zbędny jest drugi zastępca prezydenta, ale również można z powodzeniem zlikwidować w Urzędzie Miasta Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej. Osoby tam zatrudnione piszą nie tylko te żenujące komunikaty prasowe, ale są też autorami słynnego anonimowego paszkwila na mój temat, który za pieniądze podatników opublikowano w jednej z lokalnych gazet. Swoimi działaniami ośmieszają innych urzędników, którzy sumienie wykonują swoją pracę. Wydaje mi się, że powinniśmy zakończyć tą śmieszną wymianę oświadczeń. Mam nadzieję, że prezydent Ryszard Brejza to zrozumie.


radny Marcin Wroński

Poniżej odpowiedź Urzędu Miasta

Radny Wroński nadal odmawia mieszkańcom udzielenia odpowiedzi na publicznie zadane pytania: Kogo zatrudnił w kierowanej przez siebie Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

W związku z powyższym, w imieniu internautów, zapytujemy radnego Wrońskiego, czy prawdą jest, że w Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Roślin i Nasiennictwa zatrudnił:

1.Córkę radnego Olecha?

2.Syna radnego Szczygła?

3.Byłego kelnera i taksówkarza, asystenta jednego z posłów, Marka Browińskiego?

Przykro nam jest, że radny, który jest osobą publiczną, nie rozumie, że transparentność i jawność dotyczy również jego.

Prosimy się nie obrażać i nie dąsać. Na zadawane przez inowrocławian pytania należy po prostu odpowiedzieć, a wnioski i oceny sam sobie każdy wyciągnie.

Kieruje Pan od niedawna jednostką administracji publicznej. Mieszkańcy mają prawo pytać Pana, a Pan ma obowiązek odpowiadać. Nie przystoi skarżyć się na „skandalicznie niski poziom” pytań internautów, które przywołujemy i prosimy Pana, jako urzędnika administracji państwowej, o odpowiedź. Czy to tak dużo?

Kogo Pan ukrywa?

 

A.M.,
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wacek
Wacek 15.02.2017, 20:42
Wieść gminna niesie, że Szczygieł senior ma startować na Wójta Gminy i że utrzymuje ścisłe kontakty z szafarzem najświętszego sakramentu.
Synowa nie znalazła u Tadka żadnego zagranicznego inwestora, więc się wysypała. Zresztą trudno o inwestora znaleźć, jak nie ma do czego.
Wszystko w imię Pana. Alleluja i do przodu czyli do boju w kupę gnoju.

Pozostałe

Advertisement