Niedziela, 22.10.2017, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Już za tydzień warsztaty dla przyszłych przedsiębiorców

  • 16.02.2017, 16:17
  • A.M., UM
Już za tydzień warsztaty dla przyszłych przedsiębiorców
W czwartek 23 lutego w siedzibie Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania Inowrocław odbędzie się szkolenie skierowane do osób myślących o założeniu własnej firmy.

Na spotkaniu uczestnicy dowiedzą się m.in. jakie cechy ma dobry pomysł na biznes, jak stworzyć skuteczny biznesplan oraz jak zarządzać finansami w małej firmie.

Szkolenie poprowadzi Piotr Sylwestrzak – przedsiębiorca działający na rynku od ponad 18 lat, m.in. jako trener oraz doradca z wiedzy biznesowej i zagadnień prawnych, specjalista z zakresu przygotowania i tworzenia biznesplanów.

- Zapraszam na warsztaty wszystkich, którzy myślą o założeniu firmy, zastanawiają się jaka jest różnica między etatem a pracą na własny rachunek. Nowemu przedsiębiorcy potrzebny jest pomysł, entuzjazm, ale również świetny biznesplan i o tym będzie można porozmawiać ze specjalistą – mówi Zastępca Prezydenta Miasta Inowrocławia Ewa Witkowska.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny a rezerwacji miejsc można dokonać wysyłając zgłoszenie na adres email: ltylkowski@inowroclaw.pl. W przypadku pytań, prosimy o kontakt z Łukaszem Tylkowskim z Urzędu Miasta, tel. 52-35-55-430

Termin i miejsce szkolenia: 23 lutego godz. 9:00-16:00, Siedziba Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania, ul. Królowej Jadwigi 15.

A.M., UM
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement