Wtorek, 24.10.2017, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Zarząd Osiedla "Piastowskie" zdumiony postawą radnego

  • 16.02.2017, 17:28
  • A.M., nadesłane
Zarząd Osiedla "Piastowskie" zdumiony postawą radnego
W miesiącu lutym mieszkańcy części Osiedla Piastowskiego ( budynki wielorodzinne przy ul. Marulewskiej i ul. Jagiełły) otrzymali sprawozdanie z pracy Radnego Rafała Lewandowskiego za rok 2016. Czytamy w nim, że Pan Radny jest jednym z pomysłodawców i organizatorów wielu imprez sportowo- rekreacyjnych m.in. turniejów siatkówki w S.P. 11, koszykówki w Gimnazjum nr 3 oraz szachowego w Cechu Rzemiosł Różnych - informuje Michał Jaśtak.

Z niewiadomych przyczyn Pan Radny przywłaszczył sobie w/w imprezy których jedynym pomysłodawcą i organizatorem był Zarząd Osiedla korzystając z pomocy dyrekcji wymienionych szkół oraz Inowrocławskiego Towarzystwa Szachowego. Rola Radnego ograniczyła się do wystąpienia w charakterze jednego ze sponsorów nagród. Działanie takie jest niezrozumiałe dla członków Zarządu Osiedla, którzy poświęcając swój wolny czas oraz całkowicie społecznie angażują się w organizację wspomnianych imprez. Ocenę działania Radnego wprowadzającego w błąd mieszkańców pozostawiamy mieszkańcom.

PRZEWODNICZMY ZARZĄDU OSIEDLA „PIASTOWSKIE”

mgr Michał Jaśtak

A.M., nadesłane
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkaniec
mieszkaniec 18.02.2017, 17:18
Panie Jastak czy prawdą jest , że tego stanowiska nie konsultował Pan z wszystkimi członkami Zarządu Osiedla i jest to Pana prywatne stanowisko a nie jak Pan pisze stanowisko - opinia całego Zarządu ( większości ) ? Czy stanowisko Zarządu ujete jest w protoklle z posiedzenia Zarządu Osiedla ? jesli tak to ok jeśli nie to wystepuje podejrzenie popełnienia przestępstwa ?
Sławomir Szeliga
Sławomir Szeliga 18.02.2017, 12:31
Wnioskodawcą organizacji turnieju siatkówki na terenie Szkoły Podstawowej nr 11 w ubiegłym roku szkolnym był zarząd osiedla Piastowskie.
si
si 18.02.2017, 11:13
Radny opowiadał o Jaśtaku, radny ma rację
Wrt
Wrt 17.02.2017, 21:54
Lewandowski się wkopali myślał że nikt się nie zorientuje.
qwe
qwe 16.02.2017, 21:44
Jak brzydko. Lewandowski rzeczywiście działa i widać to!

Pozostałe

Advertisement