Niedziela, 22.10.2017, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Nowiutki sprzęt dla najbardziej potrzebujących

  • 6.03.2017, 14:31 (aktualizacja 06.03.2017 14:34)
  • A.M.,UM
Nowiutki sprzęt dla najbardziej potrzebujących
Osiem najbardziej potrzebujących inowrocławskich rodzin otrzymało dziś sprzęt AGD. To nagroda za zwycięstwo miasta w wojewódzkim etapie konkursu na najpiękniej oświetlone miasto.

Inowrocław otrzymał za wygraną sprzęt wartości 10 tys. zł, który rozdysponowano przy pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej wśród najbardziej potrzebujących. Mieszkańcy z zadowoleniem oglądali nowe lodówki czy kuchenki.

Prezydent Ryszard Brejza otrzymał natomiast od przedstawicieli firmy Energa – Kariny Chlebowskiej i Krzysztofa Wysockiego - formalne potwierdzenie tego, co każdy inowrocławianin wie już od dawna: że nasze miasto w okresie świąteczno-noworocznym jest oświetlone najpiękniej.

Przypomnijmy, Inowrocław zgłoszony został do udziału w plebiscycie na najpiękniej świątecznie oświetlone miasto w Polsce. Dzięki głosom internautów, nasze miasto zwyciężyło w etapie wojewódzkim konkursu.

- Serdecznie dziękuję wszystkim którzy na Inowrocław głosowali. Dzięki Waszemu zaangażowaniu dziś możemy pomóc najbardziej potrzebującym mieszkańcom naszego miasta – podsumował Ryszard Brejza podczas oficjalnego przekazania sprzętu, które odbyło się w sali sesyjnej Urzędu Miasta Inowrocławia. 

A.M.,UM
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement