Niedziela, 22.10.2017, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Opozycja powinna wystawić wspólnego kandydata

  • 9.03.2017, 09:23
  • A.M.
Opozycja powinna wystawić wspólnego kandydata
Wszystko wskazuje na to, że za kilka miesięcy będziemy mieli w Inowrocławiu wybory uzupełniające do Rady Miejskiej. Odbędą się one w dwóch okręgach: Stare Miasto i w części Rąbina położonego przy Hali Widowiskowo-Sportowej - pisze radny Marcin Wroński.

Wybory podczas trwania kadencji charakteryzują się bardzo niską frekwencją. Zazwyczaj jest od kilku do kilkunastu procent. Uważam, że dla opozycji kluczem do wygrania tych wyborów musi być wystawienie jednego wspólnego kandydata. W przeciwnym razie głosy się rozproszą i mandaty otrzymają osoby kontrolowane przez Ryszarda Brejzę. Ponieważ władza na pewno wystawi po jednym, kandydacie w okręgu.

Tylko jeden na jeden daje szansę na odebranie establishmentowi tych części miasta i oddanie ich w ręce prawowitych właścicieli, czyli mieszkańców.

Marcin Wroński 

- radny „Nowego Inowrocławia”                                               

A.M.
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bula
bula 10.03.2017, 22:50
Zgadzam sie z Toba na 100% bylby 100 razy lepszy od Brejzy zapewne w boksie i niekompetencji !!!
u
u 10.03.2017, 19:25
Marcin Wroński byłby 100 razy lepszy od Brejzy
bula
bula 9.03.2017, 20:50
Do Miasto wy ,czy Ty naprawde jestes tak naiwny i wierzysz,ze Wronski jest lekarstwem na cale zlo i jak zostalby Prezydentem Inowroclawia to cos sie zmieni !!! buhaahaaaaaa.Powaznego kandydata na Prezydenta Inowroclawia na ta chwile nie ma a zmienic Prezydenta Brejze ,zeby tylko zmienic na osobe zupelnie nienadajaca sie na to stanowisko jest bezpodstawne i glupie jest takie myslenie !!!
Miasto wy
Miasto wy 9.03.2017, 15:57
Bula. Młotek i puknij się nim w głowę. Jak można już na starcie rezygnować z walki i oddawać pola Brejzie bez walki. Taki jak twój sposób podejścia powoduje że wszyscy którzy nie zgadzamy się z marną polityką prezydenta dla rozwoju miasta możemy już się wyprowadzać. Tu już nic się nie uda zmienić.
bula
bula 9.03.2017, 10:53
Populizm,co da Panie Wronski wspolny kandydat ? arytmetyki nie oszukasz ! Prezydent Brejza ma wiekszosc w radzie i to wiekszosc bezwzgledna i jeden wspolny kandydat ma zagrozic tej radzie! Sorki ale to zwykly populizm z Pana strony !!!

Pozostałe

Advertisement