Wtorek, 24.10.2017, imieniny: Arety, Marty, Marcina

W piątek poleje się krew!!!

  • 13.03.2017, 15:45
  • A.M., KPP
W piątek poleje się krew!!!
Policja, straż pożarna , wojsko oraz służba więzienna w ramach ogólnopolskiej akcji „spoKREWnieni służbą” zapraszają wszystkich zainteresowanych do jej udziału.  

Zbiórka krwi odbędzie się w piątek (17.03.) na placu Komendy Państwowej Straży Pożarnej przy ul. Poznańskiej 133 w Inowrocławiu w godzinach 12:00-15:00. Na osoby, które zdecydują się przyjść czekają atrakcje przygotowane przez służby mundurowe i pierwsza w tym roku akcja znakowania rowerów!!!

Ogólnopolska akcja  „spoKREWnieni służbą” pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji została zainaugurowana 1 marca 2017 r. dla uczczenia Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych i potrwa do końca miesiąca. W ramach inicjatywy inowrocławska policja wspólnie ze strażą pożarną, wojskiem i służbą więzienną organizują zbiórkę krwi w piątek (17.03.) na placu Komendy Państwowej Straży Pożarnej przy ul. Poznańskiej 133 w Inowrocławiu. Tego dnia w godzinach od 12:00-15:00 wszystkie zainteresowane osoby będą mogły przyłączyć się do akcji i oddać krew. Mundurowi na ten dzień przygotowali wiele niespodzianek, jak np. zwiedzanie budynku straży pożarnej. Chętnych zapraszamy również do oznakowania swojego roweru!!! Przypominamy, że znakowanie jest nieodpłatne i polega na wygrawerowaniu w widocznym miejscu na ramie roweru numeru składającego się z czterech liter i pięciu cyfr. Na naniesiony znak zostaje naklejona specjalna nalepka.

Warunkiem dopuszczającym możliwość oznakowania swojego roweru jest:
-posiadanie dowodu zakupu lub karty gwarancyjnej,
-posiadanie dokumentu potwierdzającego tożsamość (np. dowód osobisty).  

Zachęcamy do udziału w akcji!!! Pamiętajmy, że oddając krew możemy uratować czyjeś zdrowie lub życie.

A.M., KPP
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement