Wtorek, 24.10.2017, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Inowrocław na targach w Toruniu

  • 14.03.2017, 09:59
  • A.M.,UM
Inowrocław na targach w Toruniu
W miniony weekend w Centrum targowym „Park” w Toruniu odbyły się Kujawsko-Pomorskie Targi Inwestycyjne Invest-Tor 2017. Była to okazja do prezentacji potencjału inwestycyjnego regionu.

Podczas targów swoją ofertę zaprezentowały również firmy deweloperskie, agencje nieruchomości, firmy z branży budowlanej oraz miasta i gminy z regionu. Swoją ofertę przedstawił również Inowrocław, promując tereny inwestycyjne oraz gospodarcze walory miasta, zachęcając przy tym lokalnych inwestorów poszukujących nowych terenów inwestycyjnych, do ulokowania swojej działalności w Inowrocławiu.

Ważną częścią toruńskich targów była konferencja zorganizowania przez Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu na temat współpracy samorządu z przedsiębiorcami, nowych technologii w budownictwie, programu „Mieszkanie Plus" oraz rozwoju województwa kujawsko-pomorskiego.

Jednym z prelegentów konferencji był Dyrektor Biura Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Inowrocławia Łukasz Bardziński, który przedstawił ofertę inwestycyjną jaką dysponuje Miasto oraz przekonywał zgromadzonych o tym, że Inowrocław jest doskonałym miejscem do życia jak i lokowania inwestycji.

Podczas X edycji Targów Inwestycyjnych Invest-Tor swoją ofertę z sukcesem przedstawiły także firmy inowrocławskie. Wśród wyróżniających się był Instalbud prezentujący swoją najnowszą ofertę - Osiedle Arkadia, powstające na Jarze w Toruniu, w otoczeniu malowniczego lasu w samym centrum zielonych płuc miasta.

Na stoisku można było zapoznać się z układami mieszkań oraz uzyskać informacje na temat walorów użytkowych i architektonicznych budynków.

A.M.,UM

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement