Wtorek, 24.10.2017, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Złoto w MMA dla policjanta z Barcina

  • 18.03.2017, 14:37
  • A.M., KPP Żnin
Złoto w MMA dla policjanta z Barcina
St. sierż. Marcin Szymański z Ogniwa Patrolowo–Interwencyjnego Komisariatu Policji w Barcinie zdobył złoty medal w XIII Europa Kickboxing K1, MMA Cup w kategorii powyżej 84 kg. W walce o najcenniejszy kruszec policjant pokonał 50-ciokrotnego medalistę zawodów międzynarodowych i ogólnopolskich.

St. sierż. Marcin Szymański z Ogniwa Patrolowo–Interwencyjnego Komisariatu Policji w Barcinie uczestniczył w dniach 11-12 marca w XIII Europa Kickboxing K1, MMA Cup pod patronatem World Traditional Kickboxing And Karate Associaton, które odbyty się w Dąbrowie Górniczej. Policjant, który od września ubiegłego jest zrzeszony w sekcji Pałuckiego Stowarzyszenia Karate i Sportów Walki „Musashi Kickboxing Team” wystartował w formule MMA w kategorii powyżej 84 kg. Mundurowy znalazł się w finale, gdzie trafił na trudnego przeciwnika – utytułowanego, 50-ciokrotnego medalistę zawodów międzynarodowych i ogólnopolskich Michała Nowickiego!

Walka rozpoczęła się w stójce, następnie zawodnicy przeszli do parteru, gdzie w drugiej minucie zmagań po zastosowaniu duszenia zza pleców Marcin Szymański doprowadził do poddania się przeciwnika i zdobył złoty medal.

Oprócz sportów walki policjant z Barcina trenuje również inne dyscypliny sportowe, takie jak biegi i ergometry. Obecnie przygotowuje się do „Biegu 7 szczytów” zwanego „Biegiem Samobójcy”, gdzie do przebiegnięcia zawodnicy mają dystans 240 km w ciągu 52 godzin.   

A.M., KPP Żnin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement