Wtorek, 24.10.2017, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Wkrótce XIX Inowrocławskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości

  • 22.03.2017, 10:06
  • A.M., PUP
Wkrótce XIX Inowrocławskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości
PUP w Inowrocławiu informuje, że 7 kwietnia br. zorganizowane zostaną targi pracy. Dziewiętnasta już edycja imprezy odbędzie się w Powiatowej Hali Sportowej „Kujawianka” przy III LO im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu w godz. 10.00-13.00. Już dziś zapraszamy do uczestnictwa w targach pracodawców poszukujących pracowników oraz osoby chcące podjąć zatrudnienie.

Już dziś swój udział w targach zgłosiło 25 firm. Biorąc pod uwagę fakt, że swój akces w imprezie pracodawcy mogą zgłaszać do końca marca oraz to, że największe zainteresowanie uczestnictwem w targach dotychczas przejawiali oni tuż przed zakończeniem terminu zgłoszeń, można mieć nadzieję, że wydarzenie może przyjąć duży rozmiar.

Warto wspomnieć kilka słów o wolnych stanowiskach pracy, które będą oferować przedsiębiorcy, którzy dotychczas potwierdzili swoją obecność w imprezie. Już dziś wiemy, że poszukiwać będą oni m.in. hydraulików, monterów instalacji wentylacyjnych, spawaczy, pracowników  produkcyjnych, opiekunów osób starszych czy doradców klienta. Przypominamy jednak, że dopiero rozpoczął się proces zgłaszania uczestnictwa w targach przez pracodawców i że z pewnością zarówno katalog oferowanych miejsc pracy, jak i liczba wystawców ulegną zwiększeniu.

W trakcie tegorocznych targów wystawcy do dyspozycji będą mieli profesjonalne boksy wystawiennicze, aby mogli oni jak najokazalej prezentować swoje przedsiębiorstwa i oferty pracy. Ponadto omawiając kwestię estetyki stanowiska pragniemy jak najgoręcej zachęcić wystawców do rozważenia możliwości odpowiedniego przygotowania swoich boksów, gdyż podobnie jak w ubiegłym roku przeprowadzony zostanie konkurs na „Najciekawsze stanowisko targowe”. Nagrody ufundował Starosta Inowrocławski Tadeusz Majewski.

Zgłoszenia uczestnictwa w targach przyjmowane będą do 31 marca br. (deklaracja do pobrania). Pracodawcy, którzy chcieliby wziąć udział w imprezie proszeni są o kontakt z pracownikami urzędu pod numerem telefonu 666 076 959. Zwracamy również uwagę pracodawców na fakt, że udział w imprezie jest bezpłatny.

Jak zawsze, zapraszając osoby poszukujące pracy zwracamy się do nich z prośbą, aby odpowiednio  przygotowali się do spotkania z pracodawcami. W tym celu warto zabrać ze sobą CV co najmniej w kilku egzemplarzach.

A.M., PUP
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement