Wtorek, 24.10.2017, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Powitanie wiosny z PTTK Inowrocław , już za nami...

  • 23.03.2017, 13:45
  • A.M., PTTK
Powitanie wiosny z PTTK Inowrocław , już za nami...
18 marca 2017 roku odbył się kolejny rajd Marzanna 2017, w którym wzięło udział blisko 180 uczestników, i tym razem młodzież szkół podstawowych , gimnazjalnych ich opiekunowie oraz turyści indywidualni nie zawiedli, pomimo deszczowej aury.

„Rajdowicze” udali się z Inowrocławia przez Sikorowo do Łojewa, gdzie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszą Marzannę. Nagrodzono 12 uczestników, których to Marzanny powitały symbolicznie nadchodzącą Wiosnę.

Rajd miał trasę pieszą i rowerową, w której uczestniczyli kolarze z KTR „Kujawiak” przy Oddziale PTTK Inowrocław oraz kolarze zrzeszeni w Nadgoplańskim Oddziale PTTK Z Kruszwicy.

Na wszystkich uczestników rajdu czekał poczęstunek.

Wręczono również dyplomy, m .in. dla najstarszych uczestników rajdu rowerowego, wyróżnienie zostali : Ryszard Gańczak – z Nadgoplańskiego Oddziału PTTK z Kruszwicy oraz Edmund Jendrzejczak – z Klubu Turystyki Rowerowej „ Kujawiak” Inowrocław.

Prezes Oddziału PTTK w Inowrocławiu Andrzej Dargacz wręczył dwie legitymacje nowym członkom inowrocławskiego Oddziału PTTK :

Karolinie Mierzejewskiej oraz Marcelowi Rychwickiemu, uczniom ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Inowrocławiu.

Wszystkim uczestnikom rajdu serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejną wędrowną przygodę. Do zobaczenia na szlaku.. 

A.M., PTTK

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement