Wtorek, 24.10.2017, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Wystawa Gospodarcza – dobry start dla biznesu

  • 23.03.2017, 14:38
  • A.M.,UM
Wystawa Gospodarcza – dobry start dla biznesu
Inowrocławska Wystawa Gospodarcza to doskonały sposób na mocny start dla osób rozpoczynających karierę przedsiębiorcy.

Jak co roku Urząd Miasta Inowrocławia oferuje dla osób, które rozpoczynają działalność gospodarczą darmowe stoisko z podstawowym wyposażeniem (m.in. stolik, dwa krzesła, dostęp do prądu). Warunkiem jaki musi spełnić przedsiębiorca chcący skorzystać z tej preferencyjnej oferty jest rozpoczęcie działalności gospodarczej po 1 stycznia 2016 roku.

- W 2016 roku, jako początkujący przedsiębiorca skorzystałem z oferty darmowego stoiska na Inowrocławskiej Wystawie Gospodarczej. Udział w tej imprezie pozwolił mi na wypromowanie firmy  i nawiązanie kontaktów z nowymi klientami. Nie wyobrażam sobie, żeby w tym roku mogło zabraknąć mnie wśród wystawców - o atutach oferty Urzędu Miasta skierowanej dla młodych przedsiębiorców mówi Pan Krystian prowadzący firmę Winiarnia Balczewo.

Miasto Inowrocław przygotowało również konkurs dla firm, które są obecne na rynku nie dłużej niż 3 lata. „5 na Start” to konkurs na plan marketingowy, który pomoże przedsiębiorcy wypromować oferowane produkty lub usługi. Plan musi zakładać koszty nie wyższe niż 5 tysięcy złotych, ponieważ właśnie taka kwota na realizację działań promocyjnych czeka jako nagroda na zwycięzcę konkursu.

Szczegółowych informacji na temat konkursu „5 na Start” i Wystawy Gospodarczej udzielą pracownicy Biura Obsługi Inwestorów. Tel. 52-35-55-430, 52-35-55-230, e-mail. boin@inowroclaw.pl

 

Karty zgłoszeń do wystawy można pobrać tutaj:

http://www.inwestuj.inowroclaw.pl/382/xxi-inowroclawska-wystawa-gospodarcza-2017

 

A.M.,UM
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement