Wtorek, 24.10.2017, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Jak przygotować skuteczny biznesplan

  • 24.03.2017, 16:04
  • A.M.,UM
Jak przygotować skuteczny biznesplan
W siedzibie Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania Inowrocław, 6 kwietnia w godzinach 9.00-16.00 odbędzie się kolejne szkolenie skierowane do młodych przedsiębiorców i osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą, organizowane przez Biuro Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Inowrocławia wspólnie z Polską Fundacją Przedsiębiorczości pod hasłem „Przygotowanie biznesplanu”.

 

Podczas spotkania słuchacze poznają:

- podstawowe pojęcia i zasady tworzenia biznesplanu,

- role i funkcje biznesplanu,

- kroki w procesie jego przygotowania,

- budowę biznesplanu,

oraz wiele innych informacji przydatnych podczas pisania własnego biznesplanu

Szkolenie poprowadzi Piotr Sylwestrzak – doradca biznesu, przedsiębiorca z 18-letnim stażem działalności rynkowej, specjalista z zakresu przygotowania i tworzenia biznesplanu, prowadzący poprzednie spotkanie „Od pomysłu do własnej firmy”.

- Zapraszam na kolejne szkolenie dla osób chcących założyć własną działalność gospodarczą jak i tych, którzy już ją założyli. Podczas warsztatów zostaną zgłębione tajniki pisania dobrego biznesplanu, budowy planu finansowego czy prognozy sprzedaży – mówi Ewa Witkowska Zastępca Prezydenta Miasta Inowrocławia.

- Przychodząc tutaj, nie spodziewałem się tak szczegółowego przedstawienia tematu. Chętnie wezmę udział w kolejnym szkoleniu, bo przekonałem się, że warto, szczególnie jeśli ma się już swój pomysł na zostanie przedsiębiorcą – powiedział jeden z uczestników poprzedniego szkolenia.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, rezerwacji miejsc można dokonać wysyłając zgłoszenia na adres e-mail: ltylkowski@inowroclaw.pl.

Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Inowrocławia.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z pracownikiem Biura Obsługi Inwestorów - Łukaszem Tylkowskim, tel.: 52-35-55-430.

A.M.,UM
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement