Piątek, 23.06.2017, imieniny: Albina, Wandy, Zenona

KSK Noteć Doral Nysa Kłodzka 0:1

• 8.04.2017, 17:14 (aktualizacja 08.04.2017 21:26)
  • A.M., UM
Niestety źle zaczęła się seria o utrzymanie w I lidze koszykówki dla KSK Noteć. Na własnym parkiecie ulegli Zetkamie 74:78. Do przerwy wydawało się, że to Noteć kontroluje mecz. Niestety po przewie do głosu doszli goście, którzy trzecią kwartę wygrali 14 punktami. Czwarta kwarta wyrównana, niestety w końcówce do głosu ponownie doszli goście, którzy konsekwentnie wykorzystywali błędy Noteci. Jutro mecz nr 2, który już trzeba wygrać.

KSK Noteć Inowrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzka 74:78 (11:12, 26:12, 15:29, 22:25)

Noteć: Adamczewski 28 (4), Grod 16, Maciejewski 12 (1), Sroczyński 10, Lisewski 4, Szczepanik 4, Wierzbicki 0, Bielecki 0

Zetkama: Bluma 24 (3), Leńczuk 11 (1), Kowalski 8 (2), Wojciechowski 7, Lipiński 6 (1), Sanny 6 (1), Kasiński 6, Muskała 6 (2), Weiss 2, Kliniewski 2

Dzisiaj na meczu było wszystko. Atmosfera stworzona przez kibiców, której nie było już dawno. Zabrakło tylko zwycięstwa. Tylko czy można wygrać, rzucając we własnej hali z dystansu na poziomie 20% (5/23)? Gdy goście trafiają na poziomie 40% (10/25)?