Wtorek, 24.10.2017, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Urząd Miasta znajdzie się pod lupą

  • 11.04.2017, 20:17
  • A.M.
Urząd Miasta znajdzie się pod lupą
Jestem zadowolony z faktu, że władze miasta pozytywnie odpowiedziały na moją propozycję. Chciałbym również zaapelować do innych urzędów na terenie naszego powiatu, żeby wzięły pod uwagę zakup i montaż w swoich budynkach lup użytkowych - informuje radny Marcin Wroński. 

O co chodzi? O użytkową lupę powiększającą. - Koszt zamontowania takiego urządzenia jest niewielki. Natomiast może ono ułatwić życie osobą, które mają problemy ze wzrokiem. Niekiedy druki urzędowe mają tak mała czcionkę, że osoby dobrze widząca mają problem z ich odczytaniem - informuje radny. 

 

Odpowiadając na Pana interpelację z dnia 23 marca 2017 r. informuję, że w Biurze Obsługi Interesantów i Kontroli zostanie zamontowana lupa użytkowa, która ułatwia odczytywanie i wypełnianie dokumentów. 

Niezależnie jednak od powyższego pracownicy Urzędu Miasta Inowrocławia pozostają do dyspozycji interesantów, służąc im wszelką pomocą w załatwianiu spraw urzędowych. Ponadto Urząd Miasta Inowrocławia zapewnia w przypadkach wymagalnych możliwość skorzystania z Systemu Komunikacji Niewerbalnej czyli stałego dostępu do certyfikowanych tłumaczy języka migowego, gwarantując tym samym interesantom wysokiej jakości obsługę - informuje Piotr Strachanowski, Sekretarz Miasta.

A.M.
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

xyz
xyz 12.04.2017, 16:41
"osobą", "dobrze widząca mają" lol

Pozostałe

Advertisement