Wtorek, 24.10.2017, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Zapraszamy gimnazjalistów na II Festyn Edukacyjny „Łokietka”

  • 18.04.2017, 19:16
  • A.M., nadesłane
Zapraszamy gimnazjalistów na II Festyn Edukacyjny „Łokietka”
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Łokietka w Inowrocławiu przy ul. Metalowców 7 serdecznie zaprasza młodzież klas trzecich gimnazjum na II Festyn Edukacyjny, który odbędzie się w sobotę, 22 kwietnia 2017 r. w godzinach 10:00  – 13:00.

Tradycyjnie, na uczestników Festynu czekać będzie moc atrakcji. W programie przewidziano pokaz musztry uczniów klas mundurowych, zajęcia z zakresu samoobrony, zajęcia w pracowniach informatycznych, warsztaty z pierwszej pomocy, pokaz fryzur, wykonywanie zabiegów kosmetycznych oraz gry dydaktyczne. W przerwach młodzież porwie do tańca w rytmie zumby i belgijki. Na uczestników II Festynu Edukacyjnego „Łokietka” czekają cenne nagrody oraz kiełbasa z grilla i tradycyjna grochówka.

Festyn uświetni obecność  saperów, żołnierzy z WKU, funkcjonariuszy KPP w Inowrocławiu oraz pokaz motocykli z Riders  Club.  Dla gimnazjalistów będzie to dobra okazja do poznania szkoły,  wyposażenia pracowni, a także uczestnictwa w warsztatach edukacyjnych. Serdecznie zapraszamy! 

A.M., nadesłane
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement