Wtorek, 24.10.2017, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Kickbokserzy i piłkarze w inowrocławskim ratuszu

  • 19.04.2017, 15:19 (aktualizacja 19.04.2017 15:23)
  • A.M.,UM
Kickbokserzy i piłkarze w inowrocławskim ratuszu
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza i jego zastępca Wojciech Piniewski przyjęli dziś w ratuszu grupę sportowców, którzy w ostatnich dniach znakomicie spisywali się startując w zawodach na szczeblu krajowym.

Kujawscy kickbokserzy świetnie wypadli na Mistrzostwach Polski Seniorów i Juniorów w Piotrkowie Trybunalskim. Złoty medal w kategorii seniorów wywalczył Michał Pomieciński, a taki sam w gronie juniorów uzyskał Patryk Karolewski. List gratulacyjny otrzymał także trener kickbokserów Michał Olszewski.

- Jestem przekonany, że również sympatycy i mieszkańcy Inowrocławia przyłączają się do moich gratulacji, podzielając radość z tego wydarzenia sportowego, które niewątpliwie rozsławia Klub i nasze miasto w całym kraju – napisał  liście gratulacyjnym do sportowców Ryszard Brejza.

Gośćmi włodarza byli także futboliści, którzy zdobyli srebrne i brązowe medale w Pucharze Polski Samorządowców w Halowej Piłce Nożnej, który odbył się w tym miesiącu w Toruniu.

Prezydent zauważył, że do osiągnięcia przyczyniły się niewątpliwie wytrwałe treningi, drużynowe zgranie i znakomicie dopracowana taktyka piłkarska.

- Jestem dumny z faktu, że inowrocławska reprezentacja samorządowców wywalczyła dwa medale, pokonując wielu rywali z Polski – zauważył na spotkaniu włodarz.

A.M.,UM

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement