Niedziela, 22.10.2017, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Najpiękniejsza siłownia w Polsce działa na Mazurach (sprawdź dlaczego warto ją odwiedzić)

  • 28.04.2017, 08:42 (aktualizacja 28.04.2017 08:50)
  • Fox Boot Camp | Odwiedź nas również na Facebook!
Najpiękniejsza siłownia w Polsce działa na Mazurach (sprawdź dlaczego warto ją odwiedzić)
W Polsce istnieje obecnie 2 520 klubów fitness. Ale tylko w jednym, w czasie porannego treningu można podziwiać wschód słońca nad jeziorem, a wieczorne zajęcia zaplanować na pomoście. Stojąc przed wyborem, zatłoczona siłownia i ciągle zajęte urządzenia czy treningi na świeżym powietrzu organizowane przez trenerów personalnych coraz więcej osób decyduje się na FOX BOOT CAMP - obozy odchudzające i kondycyjne na Mazurach.

Boot Camp to nazwa określająca program szkoleniowy jakiemu poddawani byli rekruci wojskowi armii amerykańskiej. Bardzo intensywne i ciężkie treningi trwające czasami kilkanaście godzin dziennie zakładały trening bez względu na utrudniające ćwiczenia warunki pogodowe takie jak deszcz, śnieg czy upały.  Program przynosił nie tylko niesamowite rezultaty kondycyjne i ogólnorozwojowe, ale pomagał rekrutom przekraczać granice własnej wytrzymałości i kształtował siłę charakteru.

“Stworzyliśmy na Mazurach miejsce, które dla wielu osób jest początkiem nowego, lepszego życia. Wracają do siebie o kilka, czasami kilkanaście kilogramów lżejsi, z widoczną zmianą w wyglądzie ale to na czym nam najbardziej zależy - z wiedzą jak się odżywiać i trenować, by uniknąć efektu jo-jo. Dzięki temu unikają znanych z poprzednich diet rozczarowań i ciągłego zaczynania wszystkiego od początku” wyjaśnia Joanna Lis, prowadząca razem z mężem FOX BOOT CAMP obozy odchudzające i kondycyjne w Kruklankach na Mazurach.

Uczestnicy kolejnych turnusów trafiają na FOX BOOT CAMP dzięki opiniom i poleceniom osób, które już odwiedziły mazurski ośrodek w Kruklankach. Najczęściej mają za sobą wiele lat testowania różnych metod odchudzających.

“Na informacje o ośrodku Asi i Roberta trafiłem w internecie w trudnym dla mnie momencie. Kilkanaście kilogramów nadwagi, coraz częstsze problemy zdrowotne, a wokół koledzy i znajomi których porwała moda na bieganie maratonów Ja też tak chciałem!“ mówi Adrian, 35-letni manager z Lublina. Od 2016 roku Adrian zmienił swoją sylwetkę, zmniejszył wagę z ponad 90 kg do 79 i ma za sobą już dwa maratony. Kontynuuje zalecenia dietetyczne przekazane podczas FOX BOOT CAMP

“Układając obozowe menu starałam się oprzeć je na produktach łatwo dostępnych, które można przygotować w mało skomplikowany sposób. Obozowicze wyjeżdżają z wiedzą, zdrowymi przepisami i zakwasem na chlebek żytni, który większość piecze własnoręcznie po powrocie do domu" - dodaje Joanna Lis, odpowiedzialna w FOX BOOT CAMP za odżywianie uczestników i planowanie indywidualnych diet.

FOX BOOT CAMP to nie tylko odchudzanie. W ofercie są także turnusy kondycyjne dla osób aktywnych, które właśnie na Mazurach chcą przygotować się do kolejnego sezonu narciarskiego lub pod okiem trenera personalnego przepracować okres przygotowawczy do maratonu.


Zobacz więcej informacji o FOX BOOT CAMP na Mazurach

www.foxbootcamp.pl www.facebook.com/FoxBootCamp

Artykuł sponsorowany

Fox Boot Camp | Odwiedź nas również na Facebook!
Podziel się:
  • TAGI:

 

Pozostałe

Advertisement