Wtorek, 24.10.2017, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Andrzej Kieraj - mamy własne zdanie

  • 8.05.2017, 14:08
  • A.M.
Andrzej Kieraj - mamy własne zdanie
Stanowisko inowrocławskich radnych PO w sprawie powstania sojuszu SLD z PiS w sprawie uchwały dot. sprzeciwu wobec zamachu na polski samorząd może budzić tylko śmiech i zarazem odruch politowania - napisał w liście radny Rady Miejskiej Inowrocławia Andrzej Kieraj.

Samorząd nie może być areną walki politycznej. Staliśmy i stoimy na takim stanowisku. Mówienie, akurat przez Was, o obronie demokracji w naszym miejskim parlamencie to istna kpina. Od 2002 roku jest to „demokracja po inowrocławsku”, którą radni PO będąc w koalicji trójprzymierza Porozumienie Samorządowe- PiS- PO uprawiają. Przecież to nie kto inny jak radni PO popierali zmiany w Statucie Miasta Inowrocławia, które zamykają usta opozycji. Nie wspomnę zawładnięcia stanowisk wiceprzewodniczących RM, czy przewodniczących komisji, a nawet niedopuszczeniu radnych SLD do udziału w pracach Komisji Rady. To przecież nie tak dawno odszedł z funkcji zastępcy Prezydenta członek Waszej koalicji będący w PiS, a i tak dalej w koalicji tkwi osoba mająca członkostwo odłamu tej Partii. I to Was nie „brzydzi” panie przewodniczący Kaźmierczak? Jeżeli tylko wspierały te osoby Waszą „koalicję interesu”, to wszystko jest ok, prawda? Skąd się bierze tyle hipokryzji, a i amnezji u tak młodego człowieka. A skoro też zaczyna Pan wspominać śp. posłankę Barbarę Blidę, co jest wielkim nietaktem w tym miejscu z Pana strony, to przypomnę też Panu, iż to uchwała sejmowa w sprawie postawienia pana ministra Ziobro przed Trybunałem Stanu nie przeszła właśnie z powodu braku głosów w tej sprawie ze strony posłów PO, w tym pani premier Kopacz. Niech się więc Pan nie troszczy o SLD. Zaś co do nas radnych klubu SLD, to będą nas oceniali wyborcy- mieszkańcy miasta Inowrocławia, a nie klub radnych PO. Ponadto, mam też pewne wątpliwości czyja to była uchwała, Rady Miejskiej, czy członków PO jak wynikało z treści skargi na radnych SLD do Szefa Partii SLD pana Włodzimierza Czarzastego?
My nie będziemy narzędziami innych partii, a już na pewno też nikt, a zwłaszcza PO i Pan nie będzie nam wybierał kolegów, czy też wskazywał jak mamy głosować. Życzę odrobiny realizmu i pokory.

                                            

Andrzej Kieraj

Radny Klubu SLD

RM Inowrocławia

A.M.
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kotek
Kotek 14.05.2017, 08:23
Własne zdanie do niczego niepotrzebne.
Czas towarzyszy się skończył.
Dajcie młodym możliwość wykazania się.
BU...
BU... 8.05.2017, 17:45
Buuuuuuuuuuuuuuuuu

Pozostałe

Advertisement