Niedziela, 22.10.2017, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Zwalcz stres. Przyjdź na spotkanie w „Solanki” Medical SPA!

  • 10.05.2017, 16:09
  • A.M., Solanki
Zwalcz stres. Przyjdź na spotkanie w „Solanki” Medical SPA!
Żyjesz w ciągłym stresie, masz tego dość? W czwartek, 18 maja o godz. 18.30 koniecznie przyjdź na „Spotkanie ze zdrowiem” organizowane przez „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław przy ul. Wilkońskiego 23. Podczas prelekcji poznasz naturalne i skuteczne metody walki ze stresem. 

Stres towarzyszy nam w pracy i w domu. Zawrotne tempo życia powoduje, że łatwo tracimy cierpliwość, denerwujemy się i wpadamy w złość. Negatywne emocje, smutek, częsta irytacja i strach dopadają nas coraz częściej. Stresujemy się i nie panujemy nad sobą. Źle sypiamy i psujemy sobie relacje z najbliższymi. 

Życie w częstym napięciu odbija się  również na naszej kondycji fizycznej. Stresując się narażamy nasz organizm m.in.  na nadciśnienie, problemy żołądkowe, bóle mięśni i problemy skórne. Dlatego warto poznać metody, które pozwolą nam zachować spokój ducha. 
Naturalne i skuteczne sposoby na walkę ze stresem zostaną zaprezentowane podczas najbliższego „Spotkania ze zdrowiem” organizowanego 18 maja o godz. 18.30 przez „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław. Prelekcja odbędzie się w Sali Kryształowej w „Solanki” Medical SPA przy ul. Wilkońskiego 23.  Warto przyjść i uwolnić się od złych emocji. 

O tym jak można to zrobić mówić będzie mgr Renata Buczyńska, specjalista psycholog kliniczny, wieloletni trener w zakresie treningów psychologicznych i psychoedukacyjnych dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Spotkanie poprowadzi również lek. med. Zofia Mączyńska, specjalista  rehabilitacji medycznej, entuzjastka i propagatorka zdrowego stylu życia. Prelegentki motywować będą uczestników do podjęcia efektywnej walki ze stresem. Słuchacze poznają niezwykłe, aktywne i bierne techniki relaksacyjne redukujące wewnętrzne napięcie. Będzie też mowa o stresie pozytywnym – bo i stres może być konstruktywny – czyli taki, który mobilizuje nas do różnych działań na rzecz poprawy jakości naszego życia. Prelekcji towarzyszyć będą warsztaty  w czasie których zostaną zaprezentowane między innymi  ćwiczenia oddechowe i wizualizacyjne. Ponadto omówione zostanie znaczenie aktywności fizycznej, której już niewielka dawka wyzwala w naszych organizmach hormony szczęścia. Dodatkowo słuchacze zapoznają się z rolą muzykoterapii i tematyką treningów uważności mindfulness. 

Przypominamy, że wstęp na prelekcję w ramach „Spotkań ze zdrowiem” jest wolny. 

 

A.M., Solanki
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement