Wtorek, 24.10.2017, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Qigong - zapraszamy na ćwiczenia

  • 15.05.2017, 16:15
  • A.M., M.B.
Qigong - zapraszamy na ćwiczenia
„Żerom” zaprasza na wspólne ćwiczenia w ramach Światowego Dnia Ziemi – 20 maja (sobota) godzina 15.00 . Spotykamy się w Solankach przy wejściu na mostek.

Światowy Dzień Ziemi ustanowiono po to, by miliardy ludzi pochyliły się nad losem planety, na której żyją. Chcemy zaprezentować wszystkim chętnym qigong - styl „Lecący Żuraw”. Instruktor stylu Beata Gazińska wspólnie z pracownikami CKU i słuchaczami zaprasza do wspólnego ćwiczenia na łonie natury w Solankach. Koniecznie przyjdź spróbuj z nami poczuć łączność z Ziemią wyciszyć się i zrelaksować.

Qigong to starochińskie ćwiczenia uzdrawiające - system ćwiczeń zapewniający odprężenie i wewnętrzny spokój oraz uodparniający na stres. W Chinach żuraw jest symbolem długowieczności i pokojowego nastawienia do życia. 

Styl ten nie wymaga specjalnych predyspozycji – ćwiczyć może każdy niezależnie od wieku i stanu zdrowia, a jedynym przeciwwskazaniem jest genetyczna choroba psychiczna.

Zaletą qigongu jest wszechstronność oddziaływania, a zarazem mała intensywność ćwiczeń. Systematyczne ćwiczenia wpływają na harmonijne ukształtowanie sylwetki, uelastyczniają układ kostno-stawowo-więzadłowy, zwiększają gibkość oraz wzmacniają mięśnie. 

Jeśli jesteś przeciążony pracą, zestresowany, boli Cię kręgosłup, chcesz się wyciszyć, uspokoić zadbać o swoje stawy i stan umysłu QIGONG jest dla Ciebie

Zapraszamy!

A.M., M.B.
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement