Niedziela, 22.10.2017, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Europark Krasnal zawitał właśnie do Inowrocławia! Mamy Karnety

  • 16.05.2017, 10:06 (aktualizacja 17.05.2017 19:33)
  • A.M., nadesłane
Europark Krasnal zawitał właśnie do Inowrocławia! Mamy Karnety
Wesołe miasteczko będzie czynne od czwartku, 18 maja 2017! W nowym sezonie 2017 czeka nas między innymi: jeszcze więcej emocji, na zakręconym maksymalnie i do granic możliwości Break Dancerz'e.
Wiele ekstremalnych wrażeń, na wirującej i zapierającej dech w piersiach łapie; poczucie wiatru we włosach, podczas jazdy na długiej na prawie 30 metrów kolejce górskiej; wzniesienie się niczym ptak, na zupełnie nowych parasolkach, rodem z Hollywood; dużo zderzeń z uśmiechem i zdarzeń na autkach, przeznaczonych dla całej rodziny na Autodromie; śmianie się do łez w Pałacu Luster;
spotkanie ze Shrekiem, Pokemonami, żabą Crazy Frog i innymi bohaterami na wyjątkowej, bajkowej karuzeli.
 
Mamy dla Was do wygrania trzy karnety (każdy karnet to trzy bilety). Wystarczy wysłać maila z hasłem KRASNAL oraz imieniem i nazwiskiem na adres poczta@inomedia.pl do środy do godziny 20.00. Nazwiska osób pojawią się tutaj. Karnety będą do odbioru w kasie lunaparku od czwartku od godz. 14.00 z dowodem tożsamości. 
 
Karnety wylosowali: Klaudia Bieniewicz, Mateusz Major, Beata Posadzy
 
To jednak nie wszystko! Krasnal Europark to bowiem ponad 20 urządzeń i karuzel do wyboru a dodatkowo również suchy basen, trampoliny, strzelnice, loterie, zamki dmuchane, bujaki, cymbergaje, urządzenia sprawnościowe. Nie zabraknie także pamiątek, balonów, zabawek dla najmłodszych, popcornu i cukrowej waty. Tutaj każdy więc znajdzie coś dla siebie !
 
Do zobaczenia w Inowrocławiu! Widzimy się tylko 4 dni
od 18 do 21 maja 2017 (czwartek - niedziela)
na placu przy ul. Błażka - Molla (osiedle Rąbin)
 
Godziny otwarcia lunaparku:
czwartek i piątek od 14:00, sobota i niedziela od 11:00
Godziny zamknięcia lunaparku: wieczorem, do ostatnich chętnych osób
 
 
Europark Krasnal - to ceniona od lat marka i najlepsze wesołe miasteczko ostatnich sezonów. To laureat licznych nagród, doceniany zarówno przez sympatyków wesołych miasteczek oraz specjalistów i znawców, tworzących portale branżowe.
Rozrywkowe przedsiębiorstwo prowadzone jest przez Państwa A.M. Zielińskich funkcjonuje na polskim rynku rozrywki już od ponad 30 lat. Na renomę lunaparku składają się przede wszystkim oryginalne urządzenia oraz karuzele chociażby takiej marki jak niezastąpiony Huss, różnorodność ofertowa - dostępne urządzenia zarówno dla najmłodszych, dzieci, młodzieży i dorosłych a także profesjonalna obsługa i pasja tworzenia jednego z największych i najciekawszych wesołych miasteczek w Polsce.
Lunapark miał również swój epizod poza granicami naszego kraju w Estonii i był to do tej pory jedyny taki przypadek kiedy polskie wesołe miasteczko zdecydowało się z sukcesem odwiedzić inny kraj i przenieść się z całym taborem poza granice Polski!
 
Krasnal w internecie:
youtube - oficjalny spot reklamowy sezonu 2017:
 
A.M., nadesłane
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement