Wtorek, 24.10.2017, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmiertelnego wypadku

  • 17.05.2017, 13:14
  • A.M., KWP
Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmiertelnego wypadku
Dzisiaj (17.05.2017) na Rondzie Fordońskim w Bydgoszczy doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego śmierć poniosły trzy osoby- kierowca taksówki oraz dwoje pasażerów. Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca samochodu ciężarowego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu taksówce, która znajdowała się na rondzie.  

Do zdarzenia doszło dzisiaj (17.05.2017) około godziny 02:45 na Rondzie Fordońskim w Bydgoszczy. Wówczas dyżurny bydgoskiej komendy przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem samochodu ciężarowego oraz osobowego opla - taksówki. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz prowadzili, pod nadzorem prokuratora, czynności mające na celu ustalenie przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Okazało się, że kierujący samochodem ciężarowym jadąc od Ronda Toruńskiego w kierunku ul. Wyszyńskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu taksówce, która znajdowała się na rondzie. W wyniku tego wypadku śmierć poniosły wszystkie osoby jadące oplem: 52-letni kierowca oraz dwoje pasażerów w wieku 27 i 34 lat. 34-letni kierowca tira był trzeźwy.

Teraz policjanci prowadzą, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

A.M., KWP
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement