Niedziela, 22.10.2017, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Areszt za kradzież samochodu

  • 18.05.2017, 14:21
  • A.M., KPP Żnin
Areszt za kradzież samochodu
We wtorek sąd zadecydował o areszcie dla 56-latka, który został zatrzymany do kontroli drogowej. Jak się okazało, mężczyzna poruszał się samochodem skradzionym na terenie Niemiec.

Policjanci prowadzą już przeciwko niemu dochodzenie o kradzież z włamaniem. W niedzielę (14.05) policjanci żnińskiej komendy, podczas obserwacji ruchu drogowego na drodze krajowej numer 5, zauważyli kierującego, który próbował uniknąć kontroli drogowej. Zatrzymali go i wówczas okazało się, że w stacyjce pojazdu Smart Daimler – Benz zamiast kluczyka znajduje się złodziejski „łamak”. Sprawdzenie w policyjnych bazach potwierdziło, że samochód został skradziony na terenie Niemiec na początku maja br. 56-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.
We wtorek (16.05) Sąd Rejonowy w Żninie, II Wydział Karny zastosował wobec 56-letniego mieszkańca powiatu strzelecko-drezdeneckiego w województwie lubuskim, środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy w związku z podejrzeniem kradzieży z włamaniem. 

A.M., KPP Żnin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement