Wtorek, 24.10.2017, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Poseł Krzysztof Brejza o brakującym odcinku obwodnicy

  • 19.05.2017, 10:30 (aktualizacja 19.05.2017 15:38)
  • A.M.
Poseł Krzysztof Brejza o brakującym odcinku obwodnicy
W piątkowe przedpołudnie poseł Krzysztof Brejza zwołał konferencje prasową w sprawie brakującego odcinka obwodnicy Inowrocławia, a dokładniej z zagrożeniem, że może on nie powstać.

 

Oświadczenie posła Krzysztofa Brejzy dotyczące informacji o przyznaniu środków na dokończenie budowy obwodnicy Inowrocławia

W nawiązaniu do mojej dzisiejszej interwencji okazała się ekspresowo skuteczna - politycy PiS kiedy się nimi potrząśnie deklarują, że zabiorą się do roboty. I to jest już cenna deklaracja.
Czekam na konkrety i zapewniam mieszkańców Inowrocławia, że będę skuteczny tak jak po dzisiejszej konferencji. Szkoda, że takowej deklaracji nie wymusili na politykach PiS inowrocławscy radni PiS, którzy potrafią tylko bić pianę i robić polityczne awantury.

A.M.
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Panie...
Panie... 19.05.2017, 11:16
Panie Wojewodo i p. Tarczewski do roboty - popierajcie projekt obwodnicy, to dobra inwestycja dla Inowrocławia. Pieniądze dla ojca Rydzyka się znajdują, to dla tak ważnej inwestycji również powinny się znaleść. Ta inwestycja powinna być ponad podziałami.

Pozostałe

Advertisement