Wtorek, 24.10.2017, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Toyota Jaworski Auto Blue Run już za miesiąc!!!

  • 19.05.2017, 10:45
  • A.M., W.K.
Toyota Jaworski Auto Blue Run już za miesiąc!!!
Drugi z Biegów Four Colours Grand Prix Inowrocławia zyskał partnera tytularnego którym została firma Toyota Jaworski Auto.

Toyota Jaworski Blue Run już 18 czerwca ( niedziela) w Inowrocławiu. Start imprezy o godzinie 17.00 na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków. Przypominamy że Four Colours to biegi na dystansach 5 i 10 kilometrów.

Chcemy podać Wam kilka istotnych informacji które pozwolą Wam podjąć decyzję iż warto przyjechać do Inowrocławia 18 czerwca.

Przede wszystkim zachęcamy do zapisów internetowych poprzez strony www.sts-timing.pl , www.maratonypolskie.pl, Naszego Fanpaga Four Colours Grand Prix Inowrocławia. Zapisać można się również na stadionie miejskim w biurze MKS Inowrocław codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 17.00 - 19.30.

Opłata startowa na 5 km wynosi 30.00 złotych a na 10 km - 50 złotych.

Osoby które się zapiszą poprzez wymienione strony internetowe lub w biurze MKS Inowrocław do 13 czerwca mają zagwarantowane koszulki w rozmiarach jakie podadzą przy zapisie , natomiast Ci którzy zdecydują się na zapisy w biurze zawodów już takiej pewności mieć nie będą. Zachęcamy do zapisów wcześniej a nie na ostatnią chwilę.

Chcielibyśmy Was poinformować również o Naszej akcji charytatywnej która będzie się odbywała podczas biegu na 10 kilometrów.

 

Wyszliśmy z inicjatywą pomocy dla chorej Magdy Przepiórkowskiej narzeczonej Naszego Kolegi który biega w Grupie BBL Inowrocław.

Magdalena Przepiórkowska

15 stycznia 2016 przeszła udar pnia mózgu (krwiak śródmózgowia wielkości piłeczki pinpongowej) skutkiem udaru jest paraliż czterokończynowy i afazja czyli utrata zdolności mowy .

Zdecydowaliśmy iż wpisowego każdej osoby która zapisze się przez internet lub w biurze MKS Inowrocław na 10 kilometrów przeznaczymy 3 złote na leczenie Magdy. Liczymy na to iż będziecie zapisywać się właśnie w ten sposób aby pomóc Naszej koleżance. Planujemy również licytację podczas Biegu właśnie na rzecz potrzebującej Naszego wsparcia Magdy.

Liczymy na Was. Zapisujcie się na 10 kilometrów i pomagajcie Magdzie.

Już wkrótce przedstawimy Wam drugą Wiewiórkę czyli medal na Blue Run oraz trasę biegu.

Zapraszamy do zapisów.

A.M., W.K.
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement