Sobota, 21.10.2017, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Kolizyjnie w powiecie

  • 19.05.2017, 12:12
  • A.M., KPP
Kolizyjnie w powiecie
Wczoraj (18.05.) na terenie powiatu inowrocławskiego odnotowano 11 kolizji. W dwóch przypadkach mundurowi zatrzymali kierującym prawo jazdy.

Wczorajszy dzień (18.05.) zakończył policyjną statystykę zdarzeń drogowych z 11 kolizjami, które zaistniały na drogach naszego powiatu. Policjanci apelują o ostrożność  i zachowanie rozsądku na drogach!!! Najważniejsze jest bezpieczeństwo!!! Zatrzymaniem prawo jazdy zakończyła swoją poranną jazdę kierująca hyundaiem, która przekroczyła prędkość na ulicy Poznańskiej w Inowrocławiu o 57 km/h. 41 –letnia kobieta została ukarana przez policjantów mandatem karnym w wysokości 400 zł i 10 punktami karnymi. Mundurowi zatrzymali  również prawo jazdy w innym przypadku, kiedy to na skrzyżowaniu ulicy Cichej z Poznańską w Inowrocławiu doszło do kolizji.  Zdarzenie miało miejsce tuż po godzinie 17:00. Kierujący fordem skręcając w lewo w ulicę Poznańską nie udzielił pierwszeństwa przejazdu innemu fordowi. W tym przypadku policjanci odstąpili od ukarania 34-latka mandatem, celem sporządzenia wobec niego wniosku do sądu o ukaranie i orzeczenie zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

By było bezpieczniej bądźmy czujni na drodze, kierujmy się zawsze zasadą ograniczonego zaufania i „ściągajmy nogę z gazu”.

A.M., KPP
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement