Wtorek, 24.10.2017, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Przyjdź na prelekcję i pokonaj ból pleców!

  • 7.06.2017, 17:32 (aktualizacja 07.06.2017 17:22)
  • A.M., Solanki
Przyjdź na prelekcję i pokonaj ból pleców!
8 czerwca w Sali Kryształowej „Solanki” Medical SPA odbędzie się ostatnie przedwakacyjne „Spotkanie ze zdrowiem”. Organizatorzy zaprezentują ćwiczenia i przybliżą terapie pomocne w walce z bólem kręgosłupa.

Już niebawem, a dokładnie 8 czerwca odbędzie się ostatnie przedwakacyjne „Spotkanie ze zdrowiem”.  Organizatorem prelekcji jest „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław, największy ośrodek medyczny w Inowrocławiu. Czerwcowe spotkanie poświęcone będzie tematyce walki z bólami kręgosłupa.

- Omówimy przyczyny bólu pleców i wyjaśnimy jakie zawody są na nie najbardziej narażone. Podpowiemy jak prawidłowo siedzieć w pracy i podczas wypoczynku. Powiemy też co robić w przypadku ostrego i przewlekłego bólu kręgosłupa. Zaprezentujemy też specjalne ćwiczenia wzmacniające mięśnie, zapobiegające i niwelujące bóle pleców – mówi Dariusz Fielek, główny specjalista ds. rehabilitacji w „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław.

Wstęp na prelekcję, która odbędzie się w Sali Kryształowej „Solanki” Medical SPA przy ul. Wilkońskiego 23 jest wolny. Początek o godz. 18.30.

Po części teoretycznej odbędą się wspólne ćwiczenia. Osoby zainteresowanie udziałem  proszone są o przybycie w wygodnym luźnym stroju umożliwiającym wykonywanie swobodnych ruchów. Na uczestników czekają ćwiczenia na zdrowy kręgosłup i na zdrowe biodra oraz warsztaty aktywnego siedzenia. Będzie można poznać ćwiczenia niwelujące bóle i porozciągać się pod okiem specjalistów. Ilość miejsc jest ograniczona dlatego obowiązują zapisy. Chęć uczestniczenia w części z ćwiczeniami można zgłaszać pod numerami telefonów 506 387 259 lub 52 35 63 198. 

A.M., Solanki
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement