Niedziela, 22.10.2017, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa

W sprawie "listu" do "Mieszkańców Osiedla Stare Miasto"

  • 6.06.2017, 18:27
  • A.M.
W sprawie "listu" do "Mieszkańców Osiedla Stare Miasto"
Szanowny Panie Prezydencie! W związku z "listem" do "Mieszkańców Osiedla Stare Miasto", proszę o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań. Takimi słowami rozpoczyna się list kandydata na radnego Sławomira Szeligi do włodarza Inowrocławia.

 

Moje wątpliwości dotyczące autentyczności "listu" budzi jego szata graficzna, brak sygnatury, data, adresat i charakter pisma odręcznego dopisku "Szanowni Państwo" oraz treść "listu".

Czy został sporządzony w ratuszu i znajduje się w rejestrze korespondencji wychodzącej z Urzędu Miasta Inowrocławia?

Czy nadal obowiązują w naszym mieście obiektywne kryteria kwalifikacji ulic do przebudowy lub remontu i wyboru kolejności wykonywanych zadań w tym zakresie /wiek drogi, stan techniczny, znaczenie dla układu komunikacyjnego miasta  i inne/, o których są informowani mieszkańcy składający wnioski obywatelskie lub interpelujący radni?

Czy starania władz samorządowych naszego miasta o zdobycie środków unijnych na program rewitalizacji Śródmieścia i Mątew zakończyły się niepowodzeniem?

Czy przebudowa ulic: Młyńskiej, Stare Miasto, Poprzecznej, Przypadek oraz Plebanka będzie realizowana ze środków własnych Miasta Inowrocławia z rozłożeniem na kolejne lata?

Mam nadzieję, że zarówno ja, jak i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 1 otrzymają odpowiedź na powyższe pytania przed 11 czerwca br.

Sławomir Kazimierz Szeliga

kandydat na radnego Komitetu Wyborczego Wyborców NASZE MIASTO INOWROCŁAW      

A.M.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement