Wtorek, 24.10.2017, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Apel szkolny i podziękowania od dzieci

  • 14.06.2017, 10:44
  • A.M.,KPP
Apel szkolny i podziękowania od dzieci
Dyrektor, grono pedagogiczne, rodzice i uczniowie Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Jaksicach, podziękowali przedstawicielom tych instytucji, które przez dobiegający końca rok szkolny współdziałały ze szkołą dla dobra dzieci. To były ważne działania w zakresie bezpieczeństwa, profilaktyki, ale nie tylko.

W tym celu wczoraj (13.06) został zorganizowany uroczysty apel. Zostali na niego zaproszeni ci, którzy przez cały rok szkolny działali wraz ze szkołą, by propagować dobre postawy uczniów, zasady bezpieczeństwa i rozwijać ich zainteresowania.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. policjanci z Inowrocławia: dzielnicowy sierż.szt. Łukasz Jezierski, asp. szt. Jolanta Kirschenstein-Kowalska, asp. szt. Izabella Drobniecka i asp. szt. Jacek Piątkowski. Współpraca ze szkołą tych funkcjonariuszy w zakresie doradczym, pomocowy i profilaktycznym, została oceniona pozytywnie i była uzupełnieniem dla pracy dydaktycznej uczniów. Podczas apelu funkcjonariusze otrzymali dyplomy podziękowań i symboliczny kwiatek.Podziękowania szkoła złożyła także na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu mł. insp. Marcina Ratajczaka.

Uczniowie wraz z gronem pedagogicznym przy okazji apelu przedstawili zagadnienie dotyczące praw dziecka. Przypomnieli, że każde dziecko ma prawo m.in. do życia, osobistego rozwoju, do wychowania w rodzinie, opieki

A.M.,KPP
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement