Niedziela, 22.10.2017, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Książkowe łowisko w bibliotece

  • 14.06.2017, 17:27
  • A.M.,BM
Książkowe łowisko w bibliotece
We wtorek 13 czerwca z okazji Ogólnopolskiego Święta Wolnych Książek zorganizowaliśmy nietypowe łowisko, w ramach którego przed Biblioteką ze specjalnej sieci można było „wyłowić” książki.

Liczni spragnieni ciekawej lektury przechodnie, z ciekawością podchodzili i wybierali dla siebie interesujące publikacje. Nasza akcja bookcrossingowa była także pretekstem do tego, aby zachęcić inowrocławian do przewietrzenia prywatnych biblioteczek i dzielenia się
z innymi swoimi książkami, z czego przybywający nad nasze łowisko chętnie korzystali. Osobom, które przyniosły na wymianę inną publikację bardzo dziękujemy, bo najważniejsze, aby dawać książkom „drugie życie”.

Dzięki przychylności naszych partnerów w Inowrocławiu działają całoroczne regały bookcrossingowe, których listę można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce: „Książka na wymianę”. Miło nam poinformować, że od tego roku do naszej akcji dołączyło PKP i regał bookcrossingowy stanął także w holu dworca. Wszyscy podróżni będą więc mieli okazję uprzyjemnienia sobie podróży lekturą ciekawej „uwolnionej książki”.

Bookcrosserzy gromadzili się także w filli nr 7 (przy ul. Marulewskiej 7), która także zaaranżowała plenerowy punkt wymiany książek, z którego czytelnicy chętnie korzystali.

A.M.,BM
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement