Środa, 18.10.2017, imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

Podróż samolotem - jak szybko i bezproblemowo dostać się na lotnisko?

  • 19.06.2017, 18:01
  • A.M., nadesłane
Podróż samolotem - jak szybko i bezproblemowo dostać się na lotnisko?
Jeśli do tej pory nie podróżowałeś samolotem, ale w końcu nadszedł ten moment, to warto wiedzieć, w jaki sposób dostać się najłatwiej na lotnisko. Postanowiliśmy zebrać dla Ciebie najbardziej popularne sposoby i jednocześnie ocenić, który z nich jest rzeczywiście godny Twojej uwagi ze względu na wygodę i szybkość.

 

Taksówki

W zasadzie jest to jeden z najbardziej popularnych środków transportu, który bardzo często wykorzystywany jest przez osoby, które muszą podjechać na lotnisko. Niemniej jednak, często zdarza się, że mamy do pokonania całkiem spory dystans pomiędzy lotniskiem, a naszym mieszkaniem i tutaj rodzi się już większy problem, ponieważ wtedy przyjdzie nam naprawdę sporo zapłacić za transport.

Własny samochód

Zdecydowanie jedna z najwygodniejszych opcji, aczkolwiek sporo osób zastanawia się nad tym, gdzie mieliby go zostawić, skoro lada moment wsiądą w samolot. Tutaj z pomocą przychodzą parkingi przy lotniskach, takie jak choćby http://modlinparking.pl/cennik/. W zasadzie wszędzie, gdzie działa jakieś lotnisko można się z takimi parkingami spotkać i tam zostawić samochód na czas swojej podróży. Dlaczego warto jest właśnie taką opcję wybrać? Przede wszystkim tego typu miejsca są całą dobę strzeżone i monitorowane. W ten sposób masz pewność, że na pewno Twoje auto jest całkowicie bezpieczne i nie musisz się o nic martwić. Takie parkingi są znacznie lepszą opcją, niż zostawienie auta samemu sobie na niestrzeżonych miejscach. Co więcej, tego rodzaju usługa nie kosztuje zbyt wiele.

Autobusy

Komunikacja jest jak najbardziej w porządku do tego, aby dostać się np. do pracy, jednakże średnio nadaje się do podróżowania na lotnisko. Prawda jest taka, że mało komu będzie się chciało fatygować w autobusie z walizkami, które często nie należą do najlżejszych.

Zatem co najlepiej wybrać? W zasadzie odpowiedź jest prosta, bo własny samochód jest najlepszą opcją. Niemniej jednak, nie każdy go posiada i wtedy dobrze będzie zainwestować w taksówkę, ponieważ jest to jedne z najlepszych i najwygodniejszych środków transportu, aczkolwiek zarazem również najdroższy. Tak naprawdę, wszystko zależy w dużej mierze od Twoich osobistych preferencji. Zawsze jednak najlepiej kierować się przede wszystkim swoim dobrem i komfortem, aby nie musieć mieć zbyt wiele kłopotów z dotarciem na lotnisko, bo to na pewno dla Ciebie jest bardzo ważne.

A.M., nadesłane
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement