Piątek, 18.08.2017, imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

II Turniej Karate o Puchar Burmistrza Kruszwicy

  • 20.06.2017, 17:58 (aktualizacja 20.06.2017 18:00)
  • A.M., A.P.
II Turniej Karate o Puchar Burmistrza Kruszwicy
W niedzielę, 18 czerwca w ramach V Kruszwickich Dni Sportu rozegrano II Turniej Karate o Puchar Burmistrza Kruszwicy. Gospodarzem turnieju był Inowrocławski Klub Sportowy Karate oraz Gmina Kruszwica.

W zawodach, które zapoczątkowały V Ligę Karate Powiatu Inowrocławskiego wystartowało 170 zawodników z 8 klubów i 9 sekcji IKS Karate. Turniej był dla zawodników karate podsumowaniem pierwszego półrocza i zakończył rywalizację sportową w naszym regionie przed wakacjami. Zarząd klubu dziękuje uczestnikom zawodów za wspaniałą rywalizację, sędzią za profesjonalną pracę a trenerom i rodzicom za stworzenie rodzinnej atmosfery. Podziękowania należą się również organizatorom Kruszwickich Dni Sportu za inicjatywę i wspieranie młodych sportowców.

 

II TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA KRUSZWICY - WYNIKI

 

KATA DZIEWCZĄT BIAŁE PASY 8 – 9 LAT

1 miejsce: Iga Daszkiewicz – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Julia Rudnicka – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Maria Cisak – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Iga Wiśniewska – Yamabushi Bydgoszcz

 

KATA CHŁOPCÓW ŻÓŁTE – POMARAŃCZOWE PASY 7 LAT

1 miejsce: Jakub Gniadek – DOJO Toruń

2 miejsce: Krzysztof Zuchniarek – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Filip Głowacki – IKSK Inowrocław

 

KATA CHŁOPCY BIAŁE PASY 8 - 9 LAT

1 miejsce: Bartosz Kitowski – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Kacper Kaleta – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Kacper Średziński – Bushido Bydgoszcz

3 miejsce: Mateusz Czernek – IKSK Orchowo

 

KATA CHŁOPCY 10 – 13 LAT

1 miejsce: Paweł Goch – Bushi-Do Bydgoszcz

2 miejsce: Rafał Płatała – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Bartosz Kitowski – Yamabushi Bydgoszcz

 

KATA CHŁOPCÓW ŻÓŁTE PASY 8 - 9 LAT

1 miejsce: Filip Pamulak – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Gracjan Grobelny Bushi-Do Bydgoszcz

3 miejsce: Jakub Orłowski - RONIN Toruń

3 miejsce: Aron Banaś – RONIN Toruń

 

KATA DZIEWCZĄT BIAŁE PASY 10 - 11 LAT

1 miejsce: Iga Daszkiewicz – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Cisak Maria – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Agata Konieczka – IKSK Orchowo

3 miejsce: Iga Wiśniewska – Yamabushi Bydgoszcz

 

KATA ŻÓŁTE PASY MŁODZICY – KADECI

1 miejsce: Rafał Sujkowski – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Mateusz Jurzykowski – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Albert Kowalczyk – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Mikołaj Wojewoda – IKSK Piotrków Kujawski

 

KATA DRUŻYNOWE 7 – 9 LAT

1 miejsce: Iga Wiśniewska, Julia Rudnicka, Iga Daszkiewicz – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Jakub Grzegorek, Krzysztof Zuchniarek, Marika Grzegorek – IKSK Kruszwica I

3 miejsce: Wiktoria Kozłowska, Michalina Ciupa, Melania Warmuz – IKSK Kruszwica III

3 miejsce: Martyna Skowron, Martyna Wiśniewska, Maria Lipińska – IKSK Kruszwica II

 

 

 

 

 

KATA DRUŻYNOWE + 9 LAT

1 miejsce: Kinga Maciejewska, Aniela Dzedzej, Maria Cisak – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Zuzanna Gorzkiewicz, Julia Dzielak, Anna Urbańska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Kacper Lisiecki, Mikołaj Wojewoda, Xawery Kochaniecki – IKSK Piotrków Kuj.

3 miejsce: Szymon Strawa, Bartłomiej Strawa, Franciszek Głowacki – IKSK Inowrocław

 

KATA DZIEWCZĄT BIAŁE PASY 7 LAT

1 miejsce: Marika Grzegorek – Bushi-Do Bydgoszcz

2 miejsce: Julia Rudnicka – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Melania Warmuz – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Alicja Głowacka – IKSK Inowrocław

 

KATA ŻÓŁTE PASY MŁODZICZKI 12 – 13 LAT

1 miejsce: Aniela Dzedzej – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Kinga Maciejewska – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Weronika Wiczyńska – RONIN Toruń

3 miejsce: Martyna Stemska – Bushi-Do Bydgoszcz

 

KATA DZIEWCZĄT ŻÓŁTE PASY 10 – 11 LAT

1 miejsce: Aniela Dzedzej – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Kinga Maciejewska – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Agata Zywert – Bushido Bydgoszcz

3 miejsce: Sara Talaczyńska – IKSK Orchowo

 

TOR PRZESZKÓD 7 LAT

1 miejsce: Oskar Gronowski – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Aleksandra Glanc – IKSK Orchowo

3 miejsce: Natan Banaś – RONIN Toruń

3 miejsce: Melania Warmuz – IKSK Kruszwica

 

KIHON DIZEWCZĘTA 6 LAT

1 miejsce: Emilia Łożyńska – DOJO Toruń

2 miejsce: Maria Kamelska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Nina Kurowska – DOJO Toruń

 

TOR PRZESZKÓD 6 LAT

1 miejsce: Cezary Trzecki – IKSK Kruszwica

2 miejsce: Piotr Wasilewicz – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Kacper Sobczak – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Hanna Szubertowska – IKSK Pakość

 

KATA MŁODZICZEK BIAŁE PASY

1 miejsce: Martyna Górska – Bushi-Do Bydgoszcz

2 miejsce: Martyna Chojnacka – Bushi-Do Bydgoszcz

 

KATA DZIEWCZĄT ŻÓŁTE PASY 8 – 9 LAT

1 miejsce: Iga Daszkiewicz – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Maria Cisak – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Maria Lipińska – IKSK Kruszwica

 

KATA DZIEWCZĄT ŻÓLTE PASY 7 LAT

1 miejsce: Julia Rudnicka – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Marika Grzegorek – Bushi-Do Bydgoszcz

3 miejsce: Wiktoria Kozłowska – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Gabriela Tarasienko – IKSK Inowrocław

 

KATA CHŁOPCÓW POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ 8 – 9 LAT

1 miejsce: Jakub Grzegorek – IKSK Kruszwica

2 miejsce: Jakub Januchowski – IKSK Mogilno

3 miejsce: Xawery Kochaniecki – IKSK Piotrków Kujawski

3 miejsce: Franciszek Kaczmarek – IKSK Kruszwica

 

KATA CHŁOPCÓW POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ 10 – 11 LAT

1 miejsce: Miłosz Dyrdul – Bushi-Do Bydgoszcz

2 miejsce: Szymon Strawa – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Michał Giszter – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Franciszek Głowacki – IKSK Inowrocław

 

KATA DZIEWCZĄT POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ 8 – 9 LAT

1 miejsce: Róża Wojciechowska – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Zofia Walenciak – IKSK Mogilno

3 miejsce: Maja Skrzypczak – IKSK Strzelno

3 miejsce: Martyna Skowron – IKSK Kruszwica

 

KIHON 6 LAT

1 miejsce: Natan Matuszewski – Bushi-Do Bydgoszcz

2 miejsce: Adam Jakubowski – DOJO Toruń

3 miejsce: Jan Grzegorek – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Paweł Glanc IKSK Orchowo

 

KATA POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ MŁODZICZKI, KADETKI

1 miejsce: Kinga Majcherczyk – Bushi-Do Bydgoszcz

2 miejsce: Martyna Trudzińska – SHOOTERS Konin

3 miejsce: Joanna Arnold – Bushi-Do Bydgoszcz

3 miejsce: Wiktoria Gizicka – Bushido Bydgoszcz

 

KATA POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ KADET, JUNIOR

1 miejsce: Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Adrian Adamczewski – SHOOTERS Konin

3 miejsce: Kacper Lisiecki – IKSK Piotrków Kujawski

 

KATA DZIEWCZĄT POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ 10 – 11 LAT

1 miejsce: Kinga Majcherczyk – Bushi-Do Bydgoszcz

2 miejsce: Julia Dzielak – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Aniela Dzedzej – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Kinga Maciejewska – Yamabushi Bydgoszcz

 

 

 

 

KATA CHŁOPCÓW POMARAŃCZOWE PASY I WYŻEJ 12 – 13 LAT MŁODZICY

1 miejsce: Miłosz Dydrul – Bushi-Do Bydgoszcz

2 miejsce: Franciszek Głowacki – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Kacper Lisiecki – IKSK Piotrków Kujawski

 

KIHON DZIEWCZĘTA 7 – 8 LAT

1 miejsce: Natalia Piniarska MUSASHI Żnin

2 miejsce: Izabela Sztrait – MUSASHI Żnin

3 miejsce: Zofia Jackowska – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Inga Szymaniak – IKSK Mogilno

 

KATA BIAŁE PASY 7 LAT

1 miejsce: Mikołaj Burek – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Kacper Kaleta – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Tymon Pobudkiewicz – Bushi-Do Bydgoszcz

3 miejsce: Filip Bartczak – IKSK Inowrocław

 

KATA CHŁOPCÓW ŻÓŁTE PASY 10 – 11 LAT

1 miejsce: Mateusz Jurczykowski – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Fabian Sojka – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Wojciech Siwa – Bushi-Do Bydgoszcz

3 miejsce: Mikołaj Wojewoda – IKSK Piotrków Kujawski

 

KIHON CHŁOPCY

1 miejsce: Karol Płoski – DOJO Toruń

2 miejsce: Natan Banaś – RONIN Toruń

3 miejsce: Adam Kołodziejczyk – DOJO Toruń

3 miejsce: Bartosz Gawroński – DOJO Toruń

 

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCY 8 – 9 LAT (- 32 KG)

1 miejsce: Jakub Januchowski – IKSK Mogilno

2 miejsce: Jakub Grzegorek – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Bogusław Szatkowski – Bushido Bydgoszcz

3 miejsce: Maciej Graczyk – IKSK Mogilno

 

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 7 LAT

1 miejsce: Tymon Pobudkiewicz – Bushi-Do Bydgoszcz

2 miejsce: Wojciech Gierczyk – Bushi-Do Bydgoszcz

3 miejsce: Karol Płoski – DOJO Toruń

3 miejsce: Krzysztof Zuchniarek – IKSK Kruszwica

 

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁPOCÓW 10 – 11 LAT (+ 35 KG)

1 miejsce: Gracjan Grobelny – Bushi-Do Bydgoszcz

2 miejsce: Szymon Serocki – DOJO Toruń

3 miejsce: Szymon Strawa – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Jakub Sitko – IKSK Mogilno

 

 

 

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 8 – 9 LAT (- 28 KG)

1 miejsce: Zofia Napieralska – Bushido Bydgoszcz

2 miejsce: Iga Daszkiewicz – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Maria Lipińska – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Maja Skrzypczak – IKSK Strzelno

 

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 8 – 9 LAT (+ 28 KG)

1 miejsce: Róża Wojciechowska – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Liliana Kawa – Bushido Bydgoszcz

3 miejsce: Julia Kuc – IKSK Janikowo

3 miejsce: Inga Szymaniak – IKSK Mogilno

 

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12 – 13 LAT (- 45 KG)

1 miejsce: Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Szymon Strawa – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Franciszek Głowacki – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Kacper Lisiecki – IKSK Piotrków Kujawski

 

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8 – 9 LAT (+ 32 KG)

1 miejsce: Gracjan Grobelny – Bushi-Do Bydgoszcz

2 miejsce: Xawery Kochaniecki – IKSK Piotrków Kujawski

3 miejsce: Jarosław Matyjasik – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Filip Tarasienko – IKSK Inowrocław

 

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCY 10 -11 LAT (- 35 KG)

1 miejsce: Filip Tarasienko – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Jakub Januchowski – IKSK Mogilno

3 miejsce: Franciszek Głowacki – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Fabian Sojka – Yamabushi Bydgoszcz

 

FANTOM KUMITE CHŁOPCÓW 6 – 7 LAT I MŁODSI

1 miejsce: Filip Głowacki – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Stanisław Furche – IKSK Orchowo

3  miejsce: Adam Kołodziejczyk – DOJO Toruń

3 miejsce: Natan Matuszewski – Bushi-Do Bydgoszcz

 

FANTOM KUMITE DZIEWCZĘTA 6 – 7 LAT I MŁODSI

1 miejsce: Maria Kamelska – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Michalina Ciupa – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Melania Warmuz – IKSK Kruszwica

3 miejsce: Alicja Głowacka – IKSK Inowrocław

 

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 10 – 11 LAT (- 35 KG)

1 miejsce: Aniela Dzedzej – Yamabushi Bydgoszcz

2 miejsce: Julia Dzielak – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Zuzanna Gorzkiewicz – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Sara Talaczyńska – IKSK Orchowo

 

 

 

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA – 7 LAT

1 miejsce: Gabriela Tarasienko – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Marika Grzegorek – Bushi-Do Bydgoszcz

3 miejsce: Julia Rudnicka -  Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Aleksandra Glanc – IKSK Orchowo

 

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 10 – 11 LAT (+ 35 KG)

1 miejsce: Tatiana Różańska –  DOJO Toruń

2 miejsce: Kinga Majcherczyk – Yamabushi Bydgoszcz

3 miejsce: Martyna Walichnowska – IKSK Orchowo

3 miejsce: Kinga Maciejewska – Yamabushi Bydgoszcz

 

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCY 12 – 13 LAT (+ 45 KG)

1 miejsce: Marcel Śniegowski – EMPI Dopiewo

2 miejsce: Filip Frontczak – EMPI Dopiewo

3 miejsce: Kacper Lisiecki – IKSK Piotrków Kujawski

3 miejsce: Bartosz Korpalski – DOJO Toruń

 

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 12 – 13 LAT OPEN

1 miejsce: Amelia Jaroszewska – DOJO Toruń

2 miejsce: Anna Urbańska – IKSK Inowrocław

3 miejsce: Weronika Wiczyńska – RONIN Toruń

3 miejsce: Martyna Trudzińska – SHOOTERS Konin

 

KUMITE INDYWIDUALNE KADECI – 55 KG

1 miejsce: Bartłomiej Strawa – IKSK Inowrocław

2 miejsce: Mikołaj Talaczyński – IKSK Orchowo

3 miejsce: Kacper Lisiecki – IKSK Piotrków Kujawski

3 miejsce: Bartosz Rewers – IKSK Orchowo

 

KUMITE INDYWIDUALNE KADECI + 55 KG

1 miejsce: Antoni Pietrzak – MUSASHI Żnin

2 miejsce: Bartosz Komsta – EMPI Dopiewo

3 miejsce: Adrian Adamczewski SHOOTERS Konin

3 miejsce: Rafał Kostrzewa – MUSASHI Żnin

 

KUMITE INDYWIDUALNE KADETEK 14 – 15 LAT OPEN

1 miejsce: Roksana Korpalska – DOJO Toruń

2 miejsce: Katarzyna Kosiak – IKSK Orchowo

3 miejsce: Sylwia Rybarczyk IKSK

3 miejsce: Nadia Różańska – DOJO Toruń

 

KUMIET INDYWIDUALNE JUNIORÓW

1 miejsce: Hubert Kaźmierczak – IKSK Mogilno

2 miejsce: Kacper Woźnica – IKSK Janikowo

3 miejsce: Mikołaj Talaczyński – IKSK Orchowo

3 miejsce: Szymon Zaleta – IKSK Pakość

 

 

 

KLASYFIKACJA

KLUB

MIEJSCE I

MIEJSCE II

MIEJSCE III

IKS KARATE  (wszystkie sekcje)

13

21

59

YAMABUSHI

13

11

9

BUSHI-DO

13

4

3

DOJO

6

2

7

MUSHASHI

2

1

1

BUSHIDO

1

1

4

EMPI

1

2

-

SHOOTERS

-

2

2

RONIN

-

1

3

 

A.M., A.P.

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement