Sobota, 21.10.2017, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Inowrocław po raz kolejny w Paszporcie Turystycznym

  • 14.07.2017, 18:58
  • A.M., InLOT
Inowrocław po raz kolejny w Paszporcie Turystycznym
W sobotę rusza szósta edycja Paszportu Turystycznego. Zwiedzając poszczególne miejsca w województwie kujawsko-pomorskim turyści mogą zdobyć atrakcyjne nagrody. Wśród partnerów akcji nie mogło zabraknąć Inowrocławia.

- W tym roku przyłączamy się do Paszportu Turystycznego, promując nie tylko uzdrowisko, ale także ciekawe zakamarki Inowrocławia. Zwróciliśmy uwagę na wyróżniający się w naszym województwie kompleks – Pijalnię Wód i Palmiarnię „Inowrocławiankę” z Chatą Kujawską. Turystów zapraszamy do spróbowania wód z inowrocławskich odwiertów – Inowrocławianki i Jadwigi. Zachęcamy także do obejrzenia wystawy solnictwa. Przeglądając Paszport miłośnicy historycznych szlaków turystycznych na pewno zwrócą uwagę na Bazylikę Mniejszą, która jest jednym z obiektów Szlaku Piastowskiego - mówi Adriana Herrmann, dyrektor biura Inowrocławskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

W tej edycji Paszportu Turystycznego, realizowanego przez Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną możliwe jest otrzymanie aż 14 pieczątek z różnych zakątków naszego województwa. Aby wziąć udział w konkursie należy zebrać co najmniej cztery różne pieczątki.

W jednej grupie obok Inowrocławia promowane są miejscowości takie jak Łojewo, Pakość i Kruszwica. W paszporcie można znaleźć także kalendarz wydarzeń, w którym znalazły się inowrocławskie imprezy - Art Ino Festwial, Inowrocławska Gala Operowo-Operetkowa czy Bałkański Festiwal Smaku.

Bezpłatny egzemplarz Paszportu Turystycznego można odebrać w biurze Inowrocławskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej przy ul. Królowej Jadwigi 3 w Inowrocławiu, będącym jednocześnie jednym z punktów pieczątkowych.

A.M., InLOT
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement