Piątek, 18.08.2017, imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Nieoficjalnie - Jarosław Kopeć ponownie radnym

  • 16.07.2017, 22:57
  • A.M.
Nieoficjalnie - Jarosław Kopeć ponownie radnym
Z jeszcze nieoficjalnych wyników wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej Inowrocławia Jarosław Kopeć ponownie zasiądzie w jej ławach. Zdecydowanie pokonał pozostałą trójkę kandydatów.

Na Jarosława Kopcia oddano 100 głosów, na Marcina Pietrzaka z SLD 25 głosów, na Mirosława Królewicza (własny komitet) 23 głosy, na Marka Browińskiego z Nowego Inowrocławia 19 głosów.

A.M.
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

inek
inek 21.07.2017, 09:08
Wyborco szanowny - Być ławnikiem, znaczy się - być czynnym, to jest funkcja, którą się sprawuje czynnie, dla przykładu - lekarz jest zawsze lekarzem, nawet jeśli wyjedzi na rok do Hiszpanii rwać pomidory -lekarzem jest. ŁĄwnikiem się jest czynnie-tylko wtedy, gdy orzeka się w sprawie. I takA wykładnię problemu porzedstawił NSA w kilku wyrokach kilka lat temu, gdy były takie sprawy. Natomiast teraz JArka niesłusznie pozbawiono funkcji radnego. Całe szczęście inowrocławianie są ludźmi rozsądnymi i nie zagłosowalo na "grupę Pisowsko-kukizowską) Raz jeszcze - Brawo JArku!
wyborca
wyborca 20.07.2017, 09:46
Jak to jest ze grupa rządząca prezydenta (w tym p. KOPEC) demonstruje przeciwko temu co PiS chce zrobić z Sądem Najwyższym i Ci sami ludzie nie uznają wyroku tegoż sądu w sprawie p. Kopcia tłumacząc się ze nie brał udziału w sprawach jako ławników, ale nim był. Czyżby punkt widzenia od punktu siedzenia? JEDNA WIELKA OBŁUDA!
mieszkaniec
mieszkaniec 20.07.2017, 09:12
Nagonke to ma na własne życzenie będąc marionetka panów B. Gdzie ta dobroć a gdzie rozum i honor? Tylko barter poparcie za korzyści! Ludzie znają go w dzielnicy? Nigdy o nim nie słyszałem. A w ogóle tam mieszka czy tylko jego teściowa?
Jadwiga
Jadwiga 19.07.2017, 22:08
A ja znam JArka Kopcia, to jest po prostu dobry człowiek.
Zrobiono na niego nagonkę, obrażano go, ale u siebie w dzielnicy ludzie znają go. Ot cała prawda,
Teresa
Teresa 19.07.2017, 12:23
Zanim zdecydowałam się pójść na wybory przejrzałam internet będąc ciekawa co też znajdę na temat kandydatów. Aczkolwiek nie zaskoczyly mnie wywody i pyskowki z internautami p. Browinskiego (poniżej poziomu kanadydata) o tyle zdumienie mnie ogarnęło co znalazłam o p. Kopciu. Teraz mnie wcale nie dziwi ze tak panowie B. o niego walczyli skoro to bliski kolega posła. Sprawa Word-u gdzie była nawet prokuratura i sposób w jaki p. Kopeć dostał tam stanowisko po "odejściu" z PTTK . Dla mnie szok co się wyrabia i dziw bierze ze taka osoba zostaje ponownie wybrana do tego po słusznym wyroku sądu i usunięciu z Rady. O pozostałych 2 kandydatach nic gorszacego nie znalazlam. Dlatego warto się zastanowić czy właśnie takich ludzi spoza ukladow nie wybierać. Dla mnie opcja polityczna skad się wywodzą to drugorzędna sprawa.
Niesmakkkk
Niesmakkkk 19.07.2017, 09:40
Ostatnie zdanie prezydenta dobitnie wyjaśnia dlaczego tak za pieniądze miasta zabiegał w kampanii o obu radnych.... bo potrzebuje ich do głosowania by przegłosować swoje cele
wyborca
wyborca 18.07.2017, 18:12
Chyba pan prezydent mniej lubi p. Jarusia bo nie zaprosił go na przebudowywana ul. Krzymińskiego i nie wręczył flaszkę. ... a przecież wg pisemka sprzed wyborów to dzięki niemu.... p. Stolarskiej bukiet wręczył na ul. która nie wiadomo kiedy będzie wyremontowana..... śmiech ogarnia jak te dwie osoby są pioneczkami w grze p. Rysia. Potrzebuje ich tylko by mieć większość w radzie i robić własne interesy i jego przy***sow i sponsorów kampanii także tej. P.Krzysio wszędzie wciskal swoje grosze.... a teraz będą spłacać dług wdzięczności podnosząc łapki za wszystkim co prezydent będzie chciał....
inotu
inotu 17.07.2017, 10:44
Gratulacje, Jarku ! Zasłużone! Bo niezasłużone było odwołanie Jarka-łączył faktycznie dwie funkcje, co jest niezgodne z prawem - nie wiedział, Ale zgodnie z orzecznictwem NSA (dwukrotnym) , będąc ławnikiem trzeba sprawować tę funkcję CZYNNIE, a JArek ani razu nie zasiadał w sprawie jako ławnik, inaczej mówiąć ani razu nie wykonywał funkcji ławnika, co oznacza, że odwołanie było niezgodne z prawem.
Tym bardziej gratuluję!
kazimierz w-i
kazimierz w-i 16.07.2017, 23:18
Brawo!!!

Pozostałe

Advertisement