Sobota, 21.10.2017, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Gratulacje dla nowego-starego radnego

  • 17.07.2017, 15:45
  • A.M., UM
Gratulacje dla nowego-starego radnego
Prezydent Ryszard Brejza spotkał się dziś z Jarosławem Kopciem, który został przez mieszkańców Rąbina wybrany ponownie na radnego.

Wybory uzupełniające dotyczyły okręgu w rejonie ulic ul. Krzymińskiego, Kleeberga i Wojska Polskiego. W wyborach uzupełniających startowało 4 kandydatów. Bezapelacyjnie wygrał Jarosław Kopeć, który zdobył blisko 60 procent głosów.

- Zaufanie jakim obdarzyli Pana mieszkańcy, to zaszczyt, ale także zobowiązanie. Biorąc jednak pod uwagę Pana dotychczasowe zaangażowanie i pracę na rzecz lokalnej społeczności, jestem pewien, że sprosta Pan temu zobowiązaniu – stwierdził Ryszard Brejza w rozmowie z Jarosławem Kopciem.

Warto dodać, że to drugi w ostatnich tygodniach przypadek, w którym dotychczasowy radny uzyskał tak zdecydowane poparcie w wyborach uzupełniających. W połowie czerwca po raz kolejny radną została Lidia Stolarska na Starym Mieście, która także uzyskała bardzo dużą przewagę nad pozostałymi kandydatami.

Oboje radnych należy do koalicji wspierającej od 3 lat Prezydenta Ryszarda Brejzę. – Te wyniki wyborów uzupełniających to bardzo dobry prognostyk przed kolejnymi zadaniami, które czekają samorząd i wymagają wsparcia większości radnych – komentuje włodarz.

A.M., UM
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement