Sobota, 21.10.2017, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Protestowali w obronie niezależności sądów

  • 19.07.2017, 22:01 (aktualizacja 19.07.2017 23:46)
  • A.M., B.M.
Protestowali w obronie niezależności sądów
Działacze inowrocławskiej Nowoczesnej i Platformy Obywatelskiej zaprosili mieszkańców Inowrocławia do udziału w  proteście w obronie niezależności i niezawisłości polskich sądów.

Rząd PiS w coraz bardziej bezpardonowy sposób likwiduje trójpodział władzy, burząc tym samym podwaliny państwa prawa. 
Dlatego apelujemy do wszystkich środowisk, które cenią praworządność- partii, organizacji pozarządowych i mieszkańców naszego miasta- nie zwracajmy uwagi na barwy i sympatie polityczne, nie dajmy się podzielić, pokażmy nasz sprzeciw i wspólnie brońmy demokracji - mówił Maciej Zieliński. 

A.M., B.M.
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ertf
ertf 25.07.2017, 09:31
Jakie brawa? zawetował dwie!
brawo
brawo 24.07.2017, 15:42
Brawa dla p. Prezydeta Dudy - duża niespodzianka.
internauta
internauta 21.07.2017, 09:40
"Poseł Krzysztof Brejza z Platformy Obywatelskiej, członek komisji śledczej badającej sprawę Amber Gold, zasugerował, że poprzez reklamy w swoich mediach pieniądze z tego parabanku brał też ojciec dyrektor Rydzyk. Na jego reakcję nie trzeba było długo czekać. Po pierwsze ojciec dyrektor zauważył, że Brejza jest z Inowrocławia, a to blisko Torunia, nie powinien więc gadać głupot; po drugie zaznaczył, że on przyjmuje „tylko godne pieniądze”, np. od amerykańskiej i kanadyjskiej Polonii albo od ministra Szyszki. Ojciec Rydzyk zapomniał, że nawet niegodne pieniądze w jego rękach natychmiast nabierają godności ."
Tygodnik "NIE" Nr28/2017

murarz
murarz 19.07.2017, 23:03
O i znana firma budowlana. Dostali polecenie? Zmiana frontu? Czyżby interesiki wzięły górę nad przyzwoitością!! To tam na "czarno" już nikt nie pracuje?
mieszakniec miasta
mieszakniec miasta 19.07.2017, 22:58
Demokracja i Ci , przynajmniej niektórzy, dla których jest to zwykłe szyderstwo. Boją się utraty koryta!! Pawłowska korzysta z samorządowego miejsca i sprzętu nagłaśniającego(styczeń przed halą) jak rolnik z własnej obory!!! Coś się Wam pieprzy!!
Jerzy
Jerzy 19.07.2017, 22:46
Ludzie , którzy nigdy nie byli w kościele zapalają znicze pod pomnikiem JP II. Skandal i obłuda!!!
Ja
Ja 21.07.2017, 16:03
Nie wszyscy
Dana
Dana 20.07.2017, 12:15
Nawet, gdyby nie chodzili do kościoła, to wyklucza ich od zapalenia świeczki gdzie chcą ? Skandal ?
Obywatel Jan K.
Obywatel Jan K. 21.07.2017, 23:25
Tak to jest skandal i świętokradztwo!!!

Pozostałe

Advertisement