Środa, 18.10.2017, imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

Inowrocław świętował oddanie obwodnicy

  • 28.07.2017, 22:44 (aktualizacja 28.07.2017 23:42)
  • A.M., B.M., K.K.
Inowrocław świętował oddanie obwodnicy
W piątek inowrocławianie na płycie lotnisku Aeroklubu Kujawskiego świętowali długo oczekiwane uruchomienie obwodnicy. Oficjalne odbyło się w obecności polityków i samorządowców. A przecież wielu zwykłych mieszkańców brało udział w protestach, podpisywało petycje i, kiedy było trzeba, blokowało nawet drogi.

Gwiazdą piątkowego koncertu na lotnisku był zespół Lady Pank. Nie zabraknie największych przebojów grupy jak „Mniej niż zero”, „Zamki na piasku”, czy „Zawsze tam gdzie ty”. Wystąpił także inowrocławski zespół Stara Szkoła. Ważnym elementem był też bieg na 5 km pod hasłem „Obiegnij Inowrocław”. Za pierwsze miejsce  – wśród kobiet i mężczyzn można było wygrać– bon na paliwo o wartości 1000 zł, za drugie bon o wartości 700 zł, a za trzecie oraz dla najstarszej zawodniczki i najstarszego zawodnika bon o wartości 500 zł.

Po biegu odbyło się losowanie nagrody specjalnej – bonu na paliwo o wartości 1000 zł oraz innych atrakcyjnych nagród: 3 bonów do sklepu „Media Markt” o wartości 300 zł, 5 nagród w postaci pakietów usług serwisowych samochodu w MPK w Inowrocławiu o wartości 120 złotych (w pakiecie: usługa w myjni samochodowej, serwis ogumienia i usługa klimatyzacyjna) oraz 5 lotów balonem na uwięzi. 

W programie również było  wielkie grillowanie, kawa z Prezydentem, loty balonem na uwięzi, wystawa samochodów z PRL, wystawa publikacji związanych z obwodnicą,  konkursy, zabawy dla dzieci, bumper ball. Można było również przejechać się naszą obwodnicą zabytkowym "ogórkiem".

A.M., B.M., K.K.
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement