Sobota, 21.10.2017, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Więcej zleceń – potrzebni pracownicy

  • 9.08.2017, 15:57
  • A.M.
Więcej zleceń – potrzebni pracownicy
Umowa o pracę, atrakcyjny system wynagradzania, czyli firma KMW-Invest poszukuje pracowników – tych, którzy dopiero co skończyli szkołę i tych z wieloletnim doświadczeniem.

- Przed nami duże, nowe projekty, które będziemy realizowali. Dlatego poszukujemy pracowników. Zależy nam na uczciwych, rzetelnych osobach, które chcą pracować. Dla takich pracowników jest miejsce w naszej firmie. W zamian oferujemy również uczciwe warunki pracy. Doceniamy zarówno osoby, które właśnie skończyły szkołę jak i już doświadczonych pracowników – mówi Wojciech Kędziora, prezes spółki.

KMW-Invest to firma produkująca meble sklepowe dla największych sieci handlowych. Jej produkty trafiły m.in. do Harrodsa – luksusowego domu towarowego w Londynie oraz do sklepów a Arabii Saudyjskiej, Austrii i oczywiście na krajowy rynek. Jest to już sprawdzona marka i dlatego firma mając już ugruntowaną pozycję, otrzymuje zlecenia na coraz to nowe projekty. Stąd potrzeba zwiększenia zatrudnienia.

Najbardziej poszukiwani są ślusarze, stolarze, spawacze, operatorzy prasy krawędziowej CNC, operator lasera, monterzy mebli, lakiernik proszkowy, lakiernik meblowy/samochodowy, konserwator urządzeń – elektryk, automatyk, elektronik, magazynier, administrator systemu. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr. tel. 534 253 358, wew. 128, e-mail: kadry@kmw-invest.pl

A.M.
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement