Piątek, 24.11.2017, imieniny: Emmy, Flory, Romana

Meble z Inowrocławia w Arabii Saudyjskiej

  • 31.08.2017, 10:00
  • A.M., nadesłane
Meble z Inowrocławia w Arabii Saudyjskiej
Jak po arabsku zapisać nazwę firmy Coccodrillo? Inowrocławska firma KMW-Invest to wie. Wszak właśnie do Arabii Saudyjskie eksportowane są meble sklepowe produkowane w naszym mieście dla największych marek.

Produkty naszej firmy znajdziecie Państwo w galeriach handlowych niemal w całej Polsce. Już od jakiegoś czasu eksportujemy również na rynki europejskie, a także… np. do Arabii Saudyjskiej, gdzie meble z Inowrocławia są znaną i szanowaną marką – mówi Wojciech Kędziora, prezes spółki KMW-Invest.

Firma przygotowuje wyposażenie sklepów dla tak wymagających klientów jak np. 4F i 4Faces, którzy niebawem otworzą swoje sklepy m.in. w Galerii Północnej w Warszawie. Wśród klientów KMW warto wymienić również takie marki jak m.in. Wójcik, Komfort, Medicine, Coccodrillo, Ryłko. Wyrazem szczególnego docenienia jakości produktów i profesjonalizmu załogi było zlecenie przygotowania mebli dla prestiżowego domu mody Harrods w Londynie, a także – w Arabii Saudyjskiej.

Niedawno informowaliśmy, iż firma – w związku z nowymi projektami – poszukuje pracowników. Nadal przyjmowane są zgłoszenia. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr. tel. 534 253 358, wew.128, e-mail: kadry@kmw-invest.pl. 

A.M., nadesłane
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement