Piątek, 24.11.2017, imieniny: Emmy, Flory, Romana

Powitanie nowego  roku szkolnego w ZSP nr 1 im. Jana Pawła II

  • 4.09.2017, 11:26 (aktualizacja 04.09.2017 19:49)
  • A.M., L.B.
Powitanie nowego  roku szkolnego w ZSP nr 1 im. Jana Pawła II
4 września, podczas uroczystości, która została poprzedzona mszą świętą w kościele  p.w. Opatrzności Bożej w Mątwach, społeczność Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1  im. Jana Pawła II w Inowrocławiu rozpoczęła nowy rok szkolny 2017/2018.

Dyrektor szkoły Grażyna Kadłubowska powitała zaproszonych gości: zastępcę komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej brygadiera Tomasza Kruczyńskiego,  dyrektora Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej Krystynę Pęczkowską, dyrektora Centrum Kształcenia Praktycznego  Małgorzatę Kowalewską oraz przewodniczącego Rady Rodziców Michała Przepiórkę. Z życzeniami samych sukcesów w nadchodzącym roku, dyrektor szkoły zwróciła się do nauczycieli, uczniów i pracowników szkoły. Szczególnie serdecznie powitani zostali uczniowie, którzy w tym roku rozpoczynają naukę w murach szkoły ponadgimnazjalnej. Przedstawiciele pierwszoklasistów złożyli ślubowanie na sztandar szkoły i otrzymali legitymacje szkolne. Jak co roku, minutą ciszy uczczono pamięć ofiar września 1939 roku, a delegacja młodzieży udała się z kwiatami i zniczami na pobliski cmentarz parafialny, by oddać hołd poległym w czasie II wojny światowej.
 Po zakończeniu części oficjalnej młodzież wraz z wychowawcami udała się do klas lekcyjnych na pierwsze tegoroczne zajęcia.

 

A.M., L.B.

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement