Piątek, 24.11.2017, imieniny: Emmy, Flory, Romana

Ratusz odpowiedział Olechowi

  • 7.09.2017, 14:48
  • A.M.
Ratusz odpowiedział Olechowi
Urząd Miasta odpiwiedział radnemu Jackowi Olechowi na jego list otwarty w sprawie sanatorium "Modrzew".
Inowrocław, dnia 7 września 2017 r.
 
WKS.0530.271.2017
 
 Jacek Olech
Radny Powiatu Inowrocławskiego
                                                                                  
 
Szanowny Panie!
Dziękujemy za zainteresowanie problemami pracowników sanatorium „Modrzew”. Przejawił Pan je dopiero w ostatnim czasie, więc zapewne nie wie, że ich los jest dla władz Miasta nad wyraz istotny, czego dowodem są prowadzone od wielu lat rozmowy z prowadzącymi sanatorium związkami zawodowymi oraz osobiste spotkania z pracownikami.
Przypominamy również, że to dzięki staraniom Prezydenta Inowrocław odzyskał wielomilionowy majątek, bez wsparcia m.in. Pana, choć w poprzednich latach był Pan radnym, członkiem Zarządu Miasta oraz wiceprezydentem. Wtedy nie było słychać o Pana zaangażowaniu, a właśnie pod koniec lat 90. przyjęta została uchwała Rady Miejskiej o nieodpłatnym zbyciu gruntów pod tą nieruchomością, co w praktyce oznaczało utratę praw właścicielskich przez Miasto.
Zapewne właśnie w związku z faktem, że zainteresował się Pan problemem dopiero teraz, nie posiada Pan wiedzy, że zakładem prowadzącym działalność w sanatorium „Modrzew” zarządzają dwa związki zawodowe: Związek Zawodowy "Budowlani" w Warszawie oraz Związek Zawodowy Meblarzy RP w Olsztynie. To do nich powinien Pan skierować swoją, niezwykle ciekawą, propozycję. W razie potrzeby, służymy adresami.
Podzielamy jednocześnie Pana spostrzeżenie dotyczące zarządzających sanatorium, że „takie bezduszne postępowanie nie powinno mieć miejsca”. Potwierdzamy również, że załoga sanatorium tworzy wspaniałą wartość, a Prezydent miał okazję przekonać się o tym osobiście, podczas wielu spotkań z pracownikami.
 
A.M.
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bolek
Bolek 8.09.2017, 08:33
A jaka jest prawdziwa prawda ?

Pozostałe

Advertisement