Piątek, 24.11.2017, imieniny: Emmy, Flory, Romana

Wystartuj w I Biegu Souvre

  • 11.09.2017, 18:46
  • A.M.,nadesłane
Wystartuj w I Biegu Souvre
I Bieg Souvre odbędzie się już 15.10.2017 roku na inowrocławskim Stadionie Miejskim z inicjatywy firmy Souvre Internationale. Organizator przygotuje szereg atrakcji, m.in. profesjonalną oprawę muzyczną, strefę fit, plac zabaw dla dzieci oraz strefę gastronomiczną.

Jeden bieg poprawi Twój nastrój, wiele – odmieni Twoje życie. Przygotuj się do startu w I Biegu Souvre pod hasłem It’s a RUNderful life. W niedzielę, 15.10.2017 r. o godz. 11:30 na inowrocławskim Stadionie Miejskim rozpoczną się biegi na 5 km i 10 km. Nie zabraknie też konkurencji dla dzieci – krótszych dystansów na 100, 400 i 800 m. Formularz rejestracyjny wraz z regulaminem jest dostępny na stronie: www.bieg-souvre.pl. Zachęcamy również do wzięcia udziału w facebookowym wydarzeniu: http://bit.ly/BiegSouvre.

Jest o co powalczyć – osoby, które uzyskają najlepsze wyniki w poszczególnych klasyfikacjach, otrzymają nagrody pieniężne o łącznej sumie 11 000 zł. Z kolei dla Partnera Souvre Internationale, który zajmie najwyższą lokatę, przewidziano nagrodę specjalną – wycieczkę zagraniczną na uroczyste obchody drugiej rocznicy powstania firmy.

To wydarzenie adresowane jest do wszystkich – zarówno tych, którzy na co dzień trenują, jak i do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem. – Mimo zdrowej rywalizacji, tworzymy wyjątkową drużynę, która w pięknych okolicznościach przyrody zamanifestuje, że osoby aktywne fizycznie i dbające o zdrowie mają mnóstwo pozytywnej energii, którą chętnie dzielą się z innymi. To nasza recepta na sukces! – mówi Waldemar Smoliński, Prezes firmy Souvre Internationale. 

Wydarzenie odbędzie się z inicjatywy firmy Souvre Internationale, która dystrybuuje m.in. kosmetyki kolagenowe klasy premium oraz suplementy diety. Wyjątkowość tych produktów polega na innowacyjności, rozumianej jako wykorzystanie naturalnych komponentów poprawiających zdrowie i urodę.

A.M.,nadesłane
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement