Piątek, 24.11.2017, imieniny: Emmy, Flory, Romana

Okazja zrobiła z niego złodzieja

  • 12.09.2017, 12:57
  • A.M.,KPP
Okazja zrobiła z niego złodzieja
Patrol policyjny zatrzymał w kilkanaście minut od powiadomienia o przestępstwie mężczyznę, który ukradł torebkę. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło podczas minionego weekendu (08.09) po godz. 3.00 rano. Na jednej z ulic Inowrocławia, w czasie gdy kobieta otwierała sklep z pieczywem, upadła jej torebka. Fakt ten wykorzystał przechodzień, który podniósł ją i zaczął uciekać. Powiadomiony o przestępstwie inowrocławski dyżurny natychmiast przekazał informacje na wszystkie służby patrolowe w mieście. Radiowozy udały się w rejon, gdzie doszło do zdarzenia. Na jednej z pobliskich ulic, policjanci zauważyli mężczyznę, który odpowiadał opisowi sprawcy. Zatrzymali go. To przy nim mundurowi znaleźli część skradzionych rzeczy.

Podczas działań i penetracji terenu mundurowi ustalili, że 27-letni mężczyzna zdążył przeszukać torebkę i zabrał z niej, to co uważał za wartościowe. Resztę wyrzucił do pobliskiego śmietnika. Skradzione mienie zostało odzyskane, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzut kradzieży. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę do 5 lat więzienia.

A.M.,KPP
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement