Piątek, 24.11.2017, imieniny: Emmy, Flory, Romana

Poniedziałki przy kawie w Klubie KSM Przydomek

  • 13.09.2017, 20:41
  • A.M., Przydomek
Poniedziałki przy kawie w Klubie KSM Przydomek
25 września zapraszamy do klubu KSM Przydomek na pierwsze spotkanie z cyklu „Poniedziałek przy kawie”. Naszym i Państwa gościem będzie Pani Alicja Maria Kuberska, inowrocławska poetka i pisarka, znana nie tylko w naszym kraju ale i na świecie.

W miłej atmosferze, racząc się kawą, będziemy rozmawiać o poezji, dowiemy się co gra w duszy poety i dowiemy się czy poeci są nadal potrzebni we współczesnym świecie. Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny.

25.09.2017, godz. 17:00

Klub KSM Przydomek

ul. Marulewska 7, Inowrocław

Alicja Maria Kuberska (ur. 1960 w Świebodzinie) - poetka, pisarka, dziennikarka, wydawca. Zadebiutowała w 2011 roku tomikiem „ Szklana rzeczywistość”. W 2012 roku wydała kolejny zbiorek wierszy pod tytułem „Analiza uczuć”. Trzeci tomik „Moments”, został wydany w języku angielskim, zarówno w Polsce jak i USA. Rok 2014 zaowocował powieścią zatytułowaną „Wirtualne róże” i tomikiem „Na granicy snu”. W 2015 roku ukazały się tomiki :„ Girl In the Mirror” w Wielkiej Brytanii, „Love me” , „( Not) my poem” w USA” oraz opublikowała w USA międzynarodową antologię „ The other side of the screen”. W 2016 roku wydała w USA tomik zatytułowany „ Taste of love” oraz antologię „Love is like Air”. W tym samym roku ukazała się książka poetycka „Złodziejka snów ”. Kolejny rok zaowocował tomikiem zatytułowanym „ Widok z okna”. Jej wiersze zostały opublikowane w wielu antologiach i czasopismach w Polsce,Węgrzech, Wielkiej Brytanii, Albanii, Belgii, Czechach , Włoszech, Hiszpanii, Kanadzie, USA, Chile, Argentynie, Indiach, Australii, Izraelu ,Uzbekistanie, Korei Południowej, Chinach. Laureatka wielu konkursów krajowych oraz międzynarodowego konkursu Nosside we Włoszech. Dwukrotnie nominowana do nagrody Pushcart Prize w USA. Poetka wydania The year of the poet marzec 2015 oraz maj 2017 (USA) Alicja Kuberska jest członkiem SAP II O/Warszawa od 2011 roku, a od 2017 roku IWA Bogdani (Albania). Jest także członkiem rady dyrektorów Soflay Literature Foundation.

A.M., Przydomek
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement