Wtorek, 17.10.2017, imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora

Kolejne firmy przystąpiły do Karty Inowrocławianina

  • 26.09.2017, 15:31 (aktualizacja 26.09.2017 15:35)
  • A.M.,UM
Kolejne firmy przystąpiły do Karty Inowrocławianina
Tańsze tankowanie paliwa do auta, rabaty przy zakupach nieruchomości czy na masaże lub szkolenia – na takie nowe zniżki mogą liczyć od dziś posiadacze Karty Inowrocławianina. Miasto podpisało porozumienia z kolejnymi pięcioma firmami.

Dziś w ratuszu podpisano umowy z firmami: Indepro Kujawy, Grupa A3F, gabinetem Vitamag, stacją paliw Shell oraz Mix Barem.
Właściciel każdej z nich oferuje bardzo korzystne zniżki, na przykład, na szkolenia z dziedziny BHP czy przegląd urządzeń przeciwpożarowych, napoje, zabiegi w gabinecie. Aż 40-procentowy rabat można uzyskać przy sprzedaży nieruchomości. Do 20 groszy na zatankowanym litrze paliwa posiadacz karty zaoszczędzi na stacji.
- Pomysł na Kartę Inowrocławianina dynamicznie się rozwija, o czym świadczą kolejne firmy, które przystępują do projektu. Ten sukces przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, a trzeba pamiętać, że stale rośnie liczba posiadaczy karty – mówi Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza, z którego inicjatywy wprowadzono kartę.
Obecnie Kartą Inowrocławianina posługuje się około 4 tysięcy mieszkańców, a na jej wydanie oczekuje kilkuset kolejnych. Zniżki w jej ramach oferują 34 firmy i instytucje.
Miasto zaprasza do współpracy kolejnych przedsiębiorców! W przypadku pytań, można kontaktować się z Biurem Obsługi Interesantów w budynku Urzędu Miasta przy Prezydenta Franklina Roosevelta 36, tel. 52-35-55-200, e-mail: asibora@inowroclaw.pl
Lista punktów, w których można składać wnioski o wydanie karty oraz inne szczegóły na temat projektu znajdują się na stronie www.inowroclaw.pl na specjalnej zakładce.

 

A.M.,UM
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement