Wtorek, 17.10.2017, imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora

Zarząd KSK Noteć apeluje do kibiców

  • 2.10.2017, 16:08
  • A.M.
Zarząd KSK Noteć apeluje do kibiców
Na oficjalnej stronie zespołu na facebooku pojawił się apel Zarządu klubu do kibiców.

SZANOWNY KIBICU
Bardzo dziękujemy, że dzięki Wam facebook i inne portale internetowe „żyją” wydarzeniami związanymi z KSK Noteć Inowrocław.
Wszyscy marzyliśmy o tym, żeby zespół stworzony mimo wielu trudności, które nas spotkały w okresie przygotowawczym sprostał oczekiwaniom kibiców, zarządu i sponsorów. Niestety jak narazie nadzieje okazały się płonne, jednak cały czas jako zarząd i członkowie stowarzyszenia podejmujemy niezbędne kroki w celu zagwarantowania odpowiedniego poziomu sportowego. Odpowiadając na niektóre z pytań kibiców chcielibyśmy zapewnić, że pomimo trudności z uzyskaniem prawa do gry w I lidze trenerom i koszykarzom, których udało się pozyskać w okresie przygotowawczym stworzono najlepsze od kilku lat warunki a wynagrodzenia są wypłacane regularnie i na czas. Nie ma więc żadnych poza sportowych aspektów, które mogłyby mieć wpływ na obecne wyniki drużyny. Obydwie dotkliwe porażki zarówno z Jamalex Polonia 1912 Leszno jak i ze Znicz Basket Pruszków  nie pozostają bez echa wśród klubowych działaczy, którzy już po pierwszym meczu przeprowadzili rozmowę ze sztabem szkoleniowym i zawodnikami w celu podniesienia „ducha” zespołu i zaangażowania w realizacje ich zobowiązań zawodowych wobec klubu, miasta i sponsorów. 
Jesteśmy przekonani, że te i inne działania naprawcze wdrożone przez zarząd przyniosą w najbliższym czasie tak upragnione zwycięstwo w rozgrywkach I ligi. Mimo dwóch wysokich porażek nie jesteśmy jeszcze na straconej pozycji i zamierzamy walczyć, aby przywrócić wiarę kibiców w nasza drużynę. Tak wiec zapraszamy wszystkich kibiców na następne spotkanie, które odbędzie się 08.10.17r o godz:17.00 na Hali Widowiskowo-Sportowej w Inowrocławiu.
Bez Was i Waszego wsparcia cały wysiłek zarządu i działaczy stowarzyszania nie ma sensu. 
_________SPOTKAJMY SIĘ NA MECZU_________
 
                                             Zarząd KSK Noteć

A.M.
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

dobrze....
dobrze.... 2.10.2017, 16:25
Dobrze , że rozmawiacie i wyciągacie wnioski. Oby było lepiej. W drużynie widać brak zgrania i i walki.

Pozostałe

Advertisement